Не тільки гладка шкіра на довгі роки – лазерна епіляція в центрі Люменіс має багато інших переваг. Чому варто вибрати саме цей метод?

Лазер є одним з найпоширеніших приладів в естетичній медицині. Він ідеально підходить не тільки для усунення недоліків шкіри, але і для позбавлення від небажаного волосся. Процедури лазерної епіляції в міжнародній мережі центрів «Люменіс» приносять багато переваг. Коли ви все ще використовуєте віск або бритву, дізнайтеся, чому вам слід записатися на процедуру лазерної епіляції.

Ефективне видалення волосся

Що відрізняє лазерну епіляцію від інших методів видалення волосся, так це довговічність результатів. Тоді як після гоління волосся часто відростає на наступний день, а після воскової або механічної епіляції через 2-3 тижні, лазерна епіляція дає шанс назавжди позбутися від цієї проблеми.

Під час лікування структура волосяного фолікула постійно пошкоджуються, тому волосся більше не відростає. Завдяки цьому можна отримати такі хороші результати, але варто відзначити, що однієї процедури недостатньо. Найчастіше необхідно провести від 3 до 5 процедур.

Відсутність подразнення шкіри

Сучасні лазери для депіляції дозволяють видаляти волоски без ризику подразнення шкіри. Це також стосується епіляції в делікатних зонах, таких як пахви або зона бікіні. Варто зазначити, що лазерна епіляція не тільки захищає шкіру під час лікування, але й від пошкоджень, викликаних іншими процедурами – голінням або воском.

Широкий спектр застосування

Ще однією перевагою такої процедури естетичної медицини, як лазерна епіляція, є її широке застосування. За допомогою лазера можна видалити волосся практично з будь-якого місця. Найпоширенішими місяцями для проведення лазерної епіляції є:

  • ноги,

  • зона бікіні,

  • пахви.

Ви також можете вирішити видалити непривабливі вуса з обличчя, а також волосся на грудях або спині. Лазер в цьому плані універсальний, що є його великою перевагою.

Економія часу

Вам не подобається витрачати час на видалення волосся? У цьому випадку лазерна епіляція також стане для вас чудовим рішенням. Після проведення такої процедури можна забути про звичайне гоління або епіляцію воском, які раніше займали багато часу.

Завдяки процедурі лазерної епіляції ви можете насолоджуватися гладкою шкірою роками, але варто зазначити, що деякі волоски відновлюються швидше, тому іноді доведеться проводити додаткову процедуру. Зазвичай її проводять раз на рік для підтримки ефекту. Тому серія процедур лазерної епіляції та, можливо, бустерна процедура раз на рік – це значна економія часу в порівнянні з іншими методами видалення волосся.