На сьогоднішній день, матеріалів для обробки стін так багато, що багато хто відмовляється від звичних шпалер для того, щоб оформити приміщення у більш оригінальному ключі. Одним із найбільш затребуваних матеріалів зараз – це декоративна штукатурка. З його допомогою на стіні можна створити єдиний та неповторний малюнок та фактуру.

Вигідно придбати декоративне покриття у Львові ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазину kolirbud.ua!

Звичайно, декоративна штукатурка - досить універсальний матеріал, який можна використовувати практично на будь-якій поверхні. Однак крім незаперечних переваг у неї є деякі недоліки, які необхідно враховувати при обробці.

Плюси використання декоративної штукатурки

  • Оригінальне дизайнерське рішення. За допомогою декоративної штукатурки можна створити власний унікальний стиль у кожній кімнаті.
  • Довговічність та міцність обробки. Для того, щоб штукатурка прослужила вам якомога довше, слідуйте всім рекомендаціям, вказаним на упаковці. Тільки в цьому випадку ви отримаєте чудовий результат. Висихаючи, штукатурка стає стійкою до механічних пошкоджень, також не тріскається і не обсипається.
  • Маскування недосконалих стін. Одним із найважливіших плюсів використання декоративної штукатурки – це усунення дефектів робочої поверхні. Якщо у вас нерівна стіна, штукатурка приховає всі недоліки. Єдиний виняток – це венеціанська штукатурка. Для неї стіна має бути ідеально рівною.
  • Застосування на будь-якій поверхні. Декоративна штукатурка добре тримається на дереві, бетоні, цеглині ​​і навіть металі. Існують також штукатурки, які можна використовувати для оздоблення фасадів.
  • Стійкість до перепадів температури. Декоративна штукатурка морозо- і вологостійка, а також має властивості шумоізоляції.
  • Екологічність. До складу входять лише натуральні та екологічно чисті компоненти, які точно не завдадуть шкоди людині.

Як і у будь-якого оздоблювального матеріалу, декоративна штукатурка має недоліки. Існують види штукатурок, які необхідно наносити у два шари. У такому разі другий шар можна наносити тільки тоді, коли перший шар повністю висох. Однак і список переваг досить великий, а заради краси іноді варто йти на невеликі компроміси. Іноді штукатуркою обробляють не всі стіни, а лише одну, роблячи на ній акцент. Поєднуючи правильно колір і фактуру, ви можете досягти приголомшливого результату.