Спеціалізована техніка дозволяє оперативно прибрати зі смуги руху несправний або розбитий автомобіль. Звернення до служби евакуації є найрозумнішим рішенням при несподіваній поломці або аварії на дорозі. Крім того, за допомогою евакуатора можна швидко витягти машину з кучугури або кювету, перевезти великогабаритні конструкції та різні вантажі.

Коли потрібен евакуатор?

Сучасні одиниці спецтехніки мають широкий функціонал. Евакуатор можна залучити для завантаження та перевезення несправних мотоциклів, легкових машин, позашляховиків, автобусів, вантажівок, будівельних та сільськогосподарських машин.

Нерідко водії намагаються вирішити проблему самотужки. Необхідно розуміти, що буксирування чи ремонт на місці можливі далеко не завжди. Набагато простіше та безпечніше звернутися до професійної служби, для евакуації проблемного авто.

Послуги з евакуації потрібні автомобілям з:

• заблокованим кермовим керуванням;

• несправною ходовою частиною;

• оснащеним АКПП;

• серйозними механічними пошкодженнями та несправностями.

У разі екстреної ситуації оперативно звільнити проїзну частину допоможе евакуатор.

Де замовити послугу евакуації

Досвідчені водії рекомендують заздалегідь підібрати службу евакуації, та зберегти її номер телефону. Це суттєво економить час, у разі виникнення несподіваних проблем.

Евакуатор у Києві можуть надати різні організації та приватні особи. Отримати послугу швидко та за прийнятною вартістю, можливо лише у професіоналів. Служба допомоги на дорозі, AutoSos, має достатню кількість власної техніки. Досвідчені екіпажі у цілодобовому режимі чергують у різних районах міста. Злагоджена командна робота та грамотна логістика дозволяє скоротити термін очікування евакуатора, при терміновому обігу до 30 хвилин. Замовлення евакуатору можливе не тільки в межах міста, але й по області.

Досвідчені співробітники здатні знайти вихід із будь-якої нестандартної ситуації, забезпечити дбайливе навантаження транспортного засобу, безпечну доставку до вказаного місця.

Як правильно замовити евакуатор

Для того, щоб оперативно підібрати та відправити клієнту необхідну одиницю спецтехніки, оператору потрібна докладна інформація.

Необхідно чітко вказати:

• тип та марку проблемного авто;

• особливості проблеми, що виникла;

• можливі складнощі реалізації завдання;

• місце знаходження машини;

• кінцева адреса її доставки.

Спецтехніка буде підібрана з урахуванням особливостей поставленого завдання. Для навантаження легкової машини підійде евакуатор із лебідкою. Якщо необхідно витягти з кювету мікроавтобус або позашляховик- на місце буде відправлено евакуатор з маніпулятором підвищеної вантажопідйомності.

Вартість послуги екстреної евакуації

Компанія AutoSos застосовує низькі тарифні ставки. Відсутність посередників та прихованих комісійних зборів робить послугу доступною для всіх категорій водіїв.

Слід зазначити, що підсумкова вартість завжди визначається в індивідуальному порядку. На неї не впливає терміновість замовлення, погодні умови, доба.

Ціна екстреної евакуації визначається з урахуванням:

• марки та маси транспортного засобу;

• особливостей навантаження;

• відстань до кінцевого пункту.

Звичайною практикою для диспетчера AutoSos є визначення вартості послуги на етапі оформлення заявки. Ціна екстреної евакуації може збільшитися, якщо, з вини клієнта, відбудеться тривалий простій техніки. Зміна адреси доставки вантажу після оформлення замовлення може також вплинути на підсумкову вартість обслуговування.