Якщо ви маєте побоювання за свою безпеку, обов'язково придбайте у нашому Інтернет-магазині дубинка електрошокер. Він дозволить знешкодити потенційного агресора, сполохати крадіїв чи безпритульних агресивних тварин. При цьому ви будете мати дуже потужний ліхтарик, що дозволяє працювати досить довго його фірмова батарея.

У чому переваги такого кийка електрошокеру?

Така кийок електрошокер має багато плюсів:

  • придбати його може будь-яка людина, без необхідності збирати документи на дозвіл;
  • залежно від необхідності, він може знешкодити (наприклад, у разі нападу зловмисника та використання розряду від шокера) та налякати тріском розрядника, не завдаючи шкоди (у разі, наприклад, агресії з боку тварин);
  • яскравий ліхтарик дозволить висвітлити все довкола.

На нашому сайті можна знайти різні моделі таких шокерів, які мають свої особливості. Наприклад, телескопічний шокер НY-Х10 Police дозволяє тримати агресора чи агресивну тварину на відстані, а також дуже зручно носити його у складеному стані.

Кийок електрошокер ОСА 1109 Police має металевий корпус та гарну силу для нокауту.

А кийки електрошокери BL-1188 Police та YT-10 Police можуть знешкодити кривдника навіть якщо у нього буде захисний одяг у 40 мм. завтовшки.

Чому краще придбати таке обладнання у нашому магазині?

Дуже важливо придбати електрошокери кийки гарної якості, щоб вони не деформувалися при використанні, не вийшли з ладу у самий невідповідний момент, і мали б гарний акумулятор, що дозволяє отримати яскраве освітлення та правильний електричний розряд. Тому варто зробити замовлення саме в нашому магазині "Paralizator", де продаються:

  • лише якісні вироби;
  • за доступними цінами;
  • із зручною доставкою.

Оформляйте заявку за допомогою одного кліка, і ми передзвонимо вам для уточнення всіх деталей.