Вартість проживання в готелі з'їдає значну частку відпускного бюджету. Тому, знання як заощадити на готелі дозволить відпочити з великим розмахом, не виходячи за межі суми, відведеної на відпустку. Щоб не витрачати час даремно, одразу перейдемо до порад та реальних способів економії.

Пройшовши за посиланням https://grunerhotel.com/rooms/ ви зможете забронювати номер у готелі Gruner Lviv Boutique Hotel за вигідною ціною!

Порівнюйте ціни

Ніколи не зупиняйтеся на першому готелі, що сподобався. Шукайте той, який влаштовує якістю і ціною. Після цього порівняйте ціни на номер в готелі, що сподобався, на різних майданчиках. Для цього є сайти-агрегатори. Вони безпосередньо не здійснюють бронювання, але дозволяють шукати готель за заданими параметрами. Ви побачите, що ціни на один і той самий номер можуть відрізнятися. Економія може бути невеликою, але це все одно приємно.

Звертайтеся в готель безпосередньо

Зайдіть на веб-сайт готелю. Може виявитися, що ціни на сайті готелю нижчі, або є схожі номери, яких не було на порталі бронювання. Якщо ціни не відрізняються, не виключено додатковий бонус, наприклад у вигляді безкоштовного сніданку.

Ще ефективніше зателефонувати прямо до готелю. Якщо цікавить проживання на тривалий термін (1-2 тижні), керівництво готелю із задоволенням надає знижки, зменшує маржу за рахунок обсягу наданих послуг. Той самий принцип діє, якщо зупиняється велика компанія. Простіше отримати знижку в невеликих сімейних готелях, особливо у низький сезон, коли схлинув основний потік відпочиваючих.

Бронюйте готель заздалегідь або в останній момент

Якщо забронювати номер за кілька місяців до відпочинку, ціни на проживання будуть нижчими, а шукатиме відповідний номер простіше, оскільки вибір ширший. Заощадити на готелі можна, якщо вибирати готель в останній момент. Цей варіант хороший при спонтанному рішенні вирушити у подорож.

Є ще один прийом. Ціни на номери постійно змінюються. Можливо самостійно оформити бронювання з правом скасування та одночасно підписатися на послугу оповіщення про зміни ціни. Як тільки ви отримаєте повідомлення про те, що вартість номера змінилася, ви зможете відмовитись від попередньої броні та оформити її на більш вигідних умовах.

Накопичуйте бали, зупиняючись у мережевих готелях

Цей спосіб хороший для тих, хто багато подорожує і вважає за краще зупинятися в уподобаному мережевому готелі. Як правило, у таких готелях існує програма лояльності, яка дозволяє клієнтам накопичувати бали, бонуси та інші умовні одиниці, які можна витратити на оплату послуг у наступних поїздках.