Бюстгальтер – невід’ємний елемент будь-якої жіночої укладки. Незалежно від того, одягнете ви светр оверсайз чи елегантну сукню, ви повинні носити його, адже від цього залежить не лише комфорт, а й здоров’я. Відсутність адекватної підтримки бюста буде обтяжувати ваш хребет, тому так важливо купити нижню жіночу білизну на сайті https://bianka.com.ua/zhinocha-bilyzna/ та правильно підібрати її тип і розмір.

Види бюстгальтерів та їх призначення

Бюстгальтер супроводжує вас кожен день - на роботі, під час занять спортом або відпочинку. Через різноманітність одягу, який ви носите, він повинен відповідати як йому, так і вашим потребам. Тут головне значення має розмір вашого бюста і форма фігури, однак слід враховувати розмір при покупці. Можна розділити бюстгальтери за трьома критеріями - крій, структура та матеріал чашок, а також їх цільове використання. До першої групи входять наступні стилі:

  • повні (що охоплюють всі груди);
  • для V-подібних вирізів (з низькою чашечкою);
  • балконет (середньої конструкції, верхній край близько до горизонтальної лінії);
  • невисокі (відкривають верхні частини грудей);
  • балконет (без бретелей);
  • подовжений (з будь-якою чашкою і широким, витягнутим донизу поясом);
  • з боковою збірною панеллю (чашка має додаткову частину з боку плеча);
  • зі знімними лямками.

У випадку з останнім, однак, слід зазначити, що не кожен такий бюстгальтер можна носити без бретелей. У вас є однаково широкий вибір, коли справа доходить до конструкції та матеріалу чашок. Тут ви можете знайти, серед іншого, безшовні, м’які, напівукладені та підбиті бюстгальтери пуш-ап, бюстгальтери на кісточках та без них. Слід зазначити, що окремі види можуть бути в різних варіантах, наприклад, м’які чашечки можна знайти в бюстгальтерах з кісточками і без них. Крім того, серед бюстгальтерів можна виділити ті, які мають спеціальне призначення. У цю категорію входять спортивні бюстгальтери та бюстгальтери для вагітних і годуючих.

Ваше тіло і розмір бюстгальтера

Важливим питанням при покупці бюстгальтера є усвідомлення того, що один раз встановлений розмір не завжди підійде. Бюст змінюється разом з тілом жінки, а зникнення або збільшення кілограмів також може відображатися в розмірі бюстгальтера. Це означає, що перш ніж визначити правильний розмір, ви повинні виміряти окружність бюста і під бюстом. Розмір чашечки, тобто правильну «букву» вашого бюстгальтера, отримуєте, віднімаючи розмір під бюстом від окружності бюста.