Створіть яскраву рекламу, використовуючи друк на оракалі! Друк на оракалі - найпростіший і найефектніший спосіб представити ваш товар або фірму, донести до клієнтів вашу філософію або просто збільшити кількість продажів. Замовити друк на оракалі за посиланням https://www.decorprint-uv.com.ua/article-druk-na-orakali!

Ще зовсім недавно вініл застосовувався для виробництва музичних платівок, але це вже далеко в минулому. Сучасні технології зробили крок далеко вперед, і крім вінілових пластинок почалося виробництво самоклеючих вінілових плівок для зовнішньої та інтер'єрної реклами.

Сучасне обладнання забезпечує друк фото якості, гарантоване без зернистості, пікселів та іншого. Ще ширша сфера застосування, адже друк на плівці оракал використовується для створення зовнішньої та внутрішньої реклами, дизайнерського оформлення, інформаційних матеріалів, на табличках, покажчиках, вивісках, виставкових стендах і навіть на транспорті.

У плані створення інтер'єрної реклами самоклеючі плівки є одним із найпопулярніших і затребуваних матеріалів. Вони ідеально підійдуть як для оформлення вітрин із розпродажами або проведення короткострокових рекламних кампаній та промоутерських акцій. З їх допомогою можна красиво оформити виставкові стенди, покажчики тощо.

Громадським транспортом користуються майже 70% населення. Саме тому реклама на громадському транспорті є одним із найефективніших інструментів для залучення цільової аудиторії. І цілком очевидно, що на розміщену, на громадському транспорті рекламу обов'язково звернуть увагу не лише пасажири, а й перехожі.

Переваги друку на оракалі

Друк на оракалі відрізняється довговічністю та стійкістю до впливу навколишнього середовища. Плакати, надруковані на оракалі, зберігають свій первозданний вигляд протягом 7 років. Оракал не піддається впливу бруду, вологи, а також кислот та розчинників. Саме тому його часто використовують автовласники та підприємці, які розміщують рекламу на транспорті. Плівка, що самоклеїться, стійка і до перепадів температур: вона здатна витримати від -40 до +80 градусів.

Сфера застосування друку на оракалі

Спочатку орака, він же вініл, використовувався виключно для створення музичних платівок. Але зараз роль вінілової плівки істотно змінилася: сьогодні оракал широко застосовується для зовнішньої та внутрішньої реклами, а також оформлення інтер'єру. Завдяки сучасному поліграфічному обладнанню зображення легко наноситься на поверхню оракалу, без зернистості, пікселів та інших дефектів. Матеріал легко приклеюється до будь-якої поверхні, а розмір такої рекламної продукції не обмежений.