Якими б акуратними не були господарі квартири, настає момент, коли стає необхідним ремонт квартири. Це завжди неприємно, оскільки знайти майстра по ремонту, який у стислий термін якісно виконає ремонт квартири, складно. У таких випадках розумно звернутися до компанії, відомої у місті чесністю і компетентність, яка комплексно виконує внутрішні та будівельно - ремонтні роботи.

Студія «Добрий Ґазда» відома у Львові

У Львові така організація – студія «Добрий Ґазда», яка займається ремонтами з 1998 року. У штаті компанії є фахівці різного профілю: будівельники, сантехніки, електрики. Тому студії "Добрий Ґазда " можна доручити повний ремонт квартири під ключ. Роботи виконуються відповідно до вимог чинних норм та правил.

Матеріали входять у загальну вартість послуг за договором. Такий підхід вигідний замовнику, оскільки компанія закуповує витратні матеріали та вироби за оптовими цінами.

Види ремонтів, які виконує студія

Компанія виконує всі види будівельно - ремонтних робіт в квартирах в межах ремонтів:

  • без зміни планування приміщень, демонтажу трубопроводів, обладнання сантехніки – косметичного;
  • із заміною будівельних конструкцій та інженерно-технічного обладнання та мереж – капітального;
  • що передбачає перепланування та створення унікального стилю приміщення відповідно до побажань замовника - дизайнерського.

На всі види виконаних робіт надається гарантія 12 місяців.

У штаті є дизайнери, які розробляють індивідуальний авторський стиль приміщень, що ремонтуються, погоджуючи рішення із замовником.

Оформлення договору виконання ремонтних робіт

Компанія працює із клієнтами на основі офіційно оформлених договорів. За даними сайта компанії, легко зв'язатися з консультантом, який за площею та типом приміщення підкаже, якою може бути орієнтовна ціна на ремонтні роботи. В основі розрахунку - ціна 5500 грн./м2 від площі квартири. На основі замовлення обсягів та змісту робіт, встановлених витрат підписується договір обома сторонами.