Дедалі більше досліджень підтверджують величезну перевагу морепродуктів. Морепродукти, стають все більш популярними, тому що вони не тільки корисні, але й мають неперевершений смак. Креветки, гребінці, кальмари, восьминоги, мідії - такий асортимент морепродуктів задовольнить навіть найвибагливіших гурманів. Інша назва морепродуктів – фрутті ді маре – прижилася у всьому світі.

Користь для здоров'я:

  • Крім смаку, морепродукти також корисні  для здоров'я. Як і риба, вони містять важливі поживні речовини. Морепродукти містять корисний білок з низьким вмістом вуглеводів та калорій, тому їх слід включати до раціону людей, які хочуть схуднути. Ще одним важливим компонентом морепродуктів є поліненасичені жирні кислоти омега-3, вони відіграють важливу роль у профілактиці серцево-судинних захворювань.
  • Морепродукти – джерело вітамінів. З вітамінів, що містяться в морепродуктах, найбільш розчиняються в жирах, тобто вітаміни A, D і E. Важливі мінерали включають йод, селен, кальцій і цинк.

Правильний постачальник – це якісна продукція за доступною ціною. При пошуку потрібного місця варто ознайомитися з пропозиціями спеціалізованих рибних магазинів, в яких продають лише свіжу рибу та морепродукти. Для тих, хто володіє магазином, гастрономічним закладом, наприклад: рестораном, суші - баром та зацікавлений у покупці оптом, купити морепродукти можна на сайті інтернет-магазину Barakyda у Києві з вибором за категорією. Пропозиція магазину адресована як оптових покупців, так роздріб.

Класифікація морепродуктів:

Є три групи морепродуктів – ракоподібні, молюски та головоногі молюски. Звичайними прикладами молюсків, які їдять люди, є креветки, краби, омари. До молюсків відносяться (наприклад, мідії, гребінці, устриці та мідії) та равлики. Популярні головоногі морепродукти включають: восьминоги, кальмари та каракатиці.

Чому варто придбати морепродукти?

Риба та морепродукти - важлива складова здорового та збалансованого харчування. Вони є джерелом клітковини, вітамінів та мінералів. Також вони сприймаються як афродизіак. Морепродукти, крім харчової цінності, мають цікавий і оригінальний смак. Це цінне джерело білка та корисних низькокалорійних жирів. Це продукти, які обов'язково варто включити до свого раціону, щоб максимально насолодитися їх прекрасним смаком та ароматом.