Ноутбуки Асер випускає однойменна міжнародна компанія. Продукція користується попитом у багатьох країнах світу, у тому числі, в Україні. Компанія випускає широкий модельний ряд ноутів, який постійно розширюється завдяки поповненню новими моделями.

Лінійки ноутбуків Асер

На території України реалізується чотири основні лінійки ноутбуків Acer. Зокрема:

  • Aspire (версій 3, 5 та 7). Найбільш поширена лінійка серед вказаного бренду. Ноутбуки мають стандартну діагональ екрану 15,6 дюймів. Центральний процесор — Intel Core i3-i5 або Pentium. Ноутбуки серії Aspire здатні справлятися з широким колом завдань. Вони можуть використовуватися для відпочинку, роботи, забезпечують якісний бездротовий зв’язок. Щодо ціни, то вона ноутбуки вказаної серії відносяться до бюджетних гаджетів.
  • Swift. Це лінійка так званих ультрабуків — тонких ноутбуків, призначених для ділових людей. Відповідні моделі оснащені дисплеями, що мають діагональ екрану 14 дюймів. Не дивлячись на малий розмір, ультрабуки мають потужні процесори та графічні карти. Крім того, металевий міцний корпус, що має стильний дизайн. Ноутбуки оснащені центральним процесором Intel Core i3-8130U, що має 2 ядра. Тактова частота — від 2,2 до 3,4 ГГц.
  • Nitro. Лінійка ноутбуків, призначених для роботи з мультимедіа, перегляду відео, або ігор. Оснащений Full HD екраном та IPS-матрицей.
  • Predator Helios. Це потужні ігрові ноутбуки на базі центрального процесора сьомого покоління Intel Core. Оснащений двома потужними вентиляторами, призначеними для охолодження процесора та відеокарти. Видає дуже якісну графіку и може застосуватись для запуску сучасних ігор.

 

Купити ноутбуки Acer можна за посиланням https://itmag.ua/catalog/noutbuki-acer/. Це інтернет-магазин, де можна придбати вказані ноутбуки за вигідними цінами.