Чим здивує чоловіча мода сезону осінь-зима 2021/2022 - сильні впливи минулих десятиліть, елегантність у поєднанні зі свободою чи багато червоного? Дізнайтеся, що пропонують дизайнери на майбутній сезон, і починайте шукати чоловічі футболки в інтернет магазині вже зараз.

Чоловіча мода сезону осінь-зима 2021/22 - найважливіші тенденції

Дизайнери великих будинків використовують традиційні елементи і надають їм нового виміру. Вони змішують стилі один з одним, про що свідчить гірськолижний стиль, який контрабандно вводять у вуличний одяг, тобто технічні тканини, функціональні штани та куртки. Традиційні жакети були вирізані таким чином, що змінювали силует.

Ви можете побачити сильне натхнення 70-х, 80-х і 90-х років, які панують протягом кількох сезонів. З'являються яскраві кольори, ви можете побачити сильний червоний. Неабиякий ажіотаж викликали довгі сорочки, які нагадують жіночі туніки. Важко визнати, що в чоловічій моді з’явиться спідниця чи сукня, але ця тема показує, що бренди не бояться неординарних рішень.

Джентльмени, які хочуть одягатися відповідно до останніх тенденцій, можуть стежити за трендами з показів, адже саме там вони знайдуть найкращі модні рішення. Сьогодні ви дізнаєтеся, які матеріали, кольори та візерунки будуть добре виглядати цієї осені і на що звернути увагу в інтернет магазині зараз.

Наймодніші кольори в чоловічій моді

Як і можна було передбачити, чоловіча мода сезону осінь-зима 2021/2022 була продиктована яскравими кольорами, тому з’являються всюди, нікого не дивують такі кольори, як:

  • зелені,
  • блакитні,
  • рожеві та жовті.

Зазвичай вони поєднуються в контрастних конфігураціях. Привернули увагу базові відтінки, серед яких лідирували сірий і бежевий. У випадку з бежевим кольором, варто акцентувати увагу на total look, особливо на поєднанні широких штанів оверсайз і спортивної куртки в гірськолижному стилі. Бежевий з’являється в будь-якому відтінку, від білих кольорів до яскравих карамельних варіантів.

Які матеріали домінують в чоловічому гардеробі?

Чоловіча мода орієнтована на комфорт, тому провідним матеріалом буде шерсть. Вона відмінно підходить для холодних днів - чудово зігріває і зручно носити. Тому варто вибирати вовняні штани та вовняні светри. Особливо светри оверсайз або великий светр-жилет фасону 90-х. Точно так само, як і про шерсть, можна написати про бавовну, тому що вона також з’являється в більшості проектів.