І контактні лінзи, і традиційні окуляри мають своїх завзятих прихильників та противників. Яке з цих рішень краще - це залежить від того, чого ви очікуєте. Пропоновані на сайті https://opticaluxor.ua/ лінзи практично непомітні, а окуляри є стильним аксесуаром. Однак лінза не боїться ні снігу, ні дощу, а окуляри гірше витримують погані погодні умови.

Переваги окулярів

Ви надягаєте окуляри, коли вони вам потрібні. Якщо, наприклад, ви використовуєте їх лише для читання чи водіння автомобіля, немає сенсу купувати лінзи. Крім того, окуляри можуть підкреслити ваш стиль – вони зроблять нудну укладку чимось неординарним.

Грамотно підібрані окуляри працюють краще, ніж найкращий макіяж – вони формують ваші риси обличчя, привертають увагу і в той же час не змушують вас виглядати неприродно. Зараз на ринку доступні різноманітні сучасні рішення, які роблять носіння окулярів все більш комфортним:

  • окуляри можуть більше не запотівати після проникнення в тепле приміщення,
  • а під час дощу з них швидко стікають краплі води, не залишаючи смуг.

Однак слід визнати, якщо ви використовуєте окуляри  повний робочий день, очищення окулярів та боротьба з різними погодними умовами можуть бути справді виснажливими.

Переваги лінз

Лінзи не послужать вам заміною макіяжу, але завдяки їм ви також можете отримати цікавий ефект – адже існують коригувальні лінзи різних кольорів, тож ви можете грати з вашим іміджем. Але найголовніше, що добре підібрані лінзи насправді ви не відчуваєте. Якщо ви використовуєте правильні гелі, вам не доведеться турбуватися про пересихання очного яблука, що викликає дискомфорт. Лінзи не такі проблемні, як окуляри – тому взимку їх варто придбати. Ви не повинні носити їх щодня, але в деяких ситуаціях це дійсно дуже практичне рішення.

Ви завжди різко бачите в лінзах, незалежно від умов. Крім того, лінза рухається разом з вашим оком, тому ви бачите все чітко. Окуляри не дають вам такого комфорту. На жаль, іноді вибір лінз буває дуже складним – це особливо актуально для людей з астигматизмом. Крім того, призначені для них лінзи коштують дорожче.

З яких матеріалів виготовляють лінзи для окулярів?

Найстаріші моделі виготовлялися зі скла, але сьогодні від цього рішення потихеньку відмовляються. Зараз найбільший інтерес викликають органічні лінзи, які виготовляються з різних видів компонентів. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до поломок, а також легші класичних скляних лінз.