Це просто дистанційна медична консультація без необхідності стояти в черзі перед кабінетом. Під час загрози епідемії консультація лікаря онлайн - це найкращий спосіб звернутися по медичну допомогу. Під час такого візиту, лікар може оцінити здоров'я пацієнта, продовжити рецепт, та видає направлення для подальших випробувань.

Це зручний та безпечний візит. Все робиться через телефонний дзвінок чи відео-чат. Достатньо перевірити, чи є у вас можливість електронної консультації та призначити таку співбесіду.

У чому переваги телеконсультації?

Найголовнішою перевагою, безумовно, є можливість проконсультуватися з лікарем, не виходячи з дому та подорожуючи громадським транспортом. Під час пандемії ви не наражаєтеся на ризик зараження, і в той же час вам не потрібно відмовлятися від швидкої медичної допомоги. Електронна консультація з якості не відрізняється від зустрічі з лікарем у медичному закладі. Лікар має доступ до вашої історії лікування, і ви можете самі додати результати ваших аналізів та подати їх лікарю під час співбесіди.

Дистанційна консультація також сприяє економії як фінансових коштів, так і часу. Вам не потрібно звертатися за медичною допомогою у нічний час, іноді чекаючи на допомогу по кілька годин. Все, що потрібно, це підключення до інтернету або телефонний контакт. Швидко, ефективно та, що не менш важливо, без шкоди для якості обслуговування.

Як організувати телеконсультацію?

Маючи страховку ви можете організувати консультацію через гарячу лінію або через особистий кабінет пацієнта. Телефон довіри - після запису на електронну консультацію ви отримаєте SMS-повідомлення про погоджену дату та форму зв'язку. Ви також отримаєте SMS нагадування безпосередньо перед візитом. Обліковий запис пацієнта - на спеціалізованому порталі ви вибираєте спеціалізацію, дату та форму зв'язку: чат, відео-зв'язок.