УЗД у Чернівцях вагітних. серця и легень, черевної порожнини

Ультразвукове дослідження організму є на сьогодні одним із провідних методів діагностики різних захворювань внутрішніх органів. В основі роботи апарату для УЗД - властивість ультразвукових хвиль по-різному відбиватися від об'єкта, на який вони спрямовані.

Запишіться на ультразвукову діагностику до медичного центру "Аватаж" у Чернівцях

Відбиті пучки хвиль вловлюються датчиками, що передають сигнал на обробку до обчислювального блоку. Там формується зображення, яке виводиться на монітор апарату. Незважаючи на простоту поводження з подібним обладнанням, потрібний висококваліфікований медичний персонал, який зможе правильно інтерпретувати отриману в результаті обстеження інформацію.

Однією з головних переваг цього методу дослідження організму є відсутність протипоказань. На відміну від рентгену, можна багаторазово зробити УЗД у медичному центрі "Аватаж" у Чернівцях протягом року без жодної шкоди для здоров'я. Також немає необхідності у здійсненні спеціальної підготовки до дослідження (винятком є ​​хіба що УЗД черевної порожнини, що потребує дотримання спеціальної дієти за кілька днів до огляду).

УЗД вагітних, молочних залоз, серця і легень, черевної порожнини у Чернівцях на сучасних апаратах

До переваг також належить і швидкість діагностики – на всі процедури витрачається трохи більше 20 хвилин. Ультразвукове дослідження використовують у багатьох галузях медицини: гінекології, урології, терапії, педіатрії, пренатальної діагностиці. Універсальність цього методу дозволяє виявляти захворювання різних внутрішніх органів та систем людського організму.

Серед основних переваг методу ультразвукового дослідження можна відзначити:

  • достовірне та чітке відображення стану внутрішніх органів;
  • можливість неінвазивного обстеження;
  • можливість зробити УЗД відразу кілька органів чи систем організму;
  • можливість здійснювати кілька послідовних процедур, не завдаючи шкоди здоров'ю пацієнта;
  • невелика вартість обстеження, порівняно з такими методами, як магнітно-резонансна або комп'ютерна томографія.

Фахівці нашого діагностичного центру у Чернівцях надають широкий спектр послуг з ультразвукового дослідження внутрішніх органів та систем організму. Наявне в нашому розпорядженні сучасне обладнання дозволяє точно та швидко проводити обстеження молочних залоз, черевної порожнини, органів малого тазу та УЗД плоду при вагітності, УЗД міжхребцевих дисків шийного відділу хребта, проводити дослідження стану судин, суглобів з максимальною деталізацією зображення.