Осмотичні системи є дуже популярними фільтрами для води. Їх часто вибирають для обробки питної води в домашніх умовах. Шукаючи найкращий осмос для своєї кухні чи офісу, ви можете знайти великий вибір. Сьогодні ви дізнаєтеся, чим вони відрізняються один від одного і на що звернути увагу, вибираючи фільтри зворотного осмосу.

Зворотний осмос - що це таке?

Фільтри зворотного осмосу на сьогодні є найкращим і найточнішим способом очищення питної води. Таку високу ефективність дає їм виняткова точність фільтрації через мембрани. Основний принцип процесу осмосу - це проникнення розчинника з розчину з меншою концентрацією в інший розчин з більшою концентрацією - просто через мембрану. Це призводить до того, що процес осмосу відбувається сам по собі. Відповідно, зворотний осмос проходить протилежним шляхом.

Чим фільтр RO відрізняється від стандартного осмосу?

В результаті це дає можливість уловлювати найдрібніші забруднення на напівпроникній мембрані. Мікроскопічними забруднювачами, які може вловити зворотний осмос, є віруси або бактерії. Така система очищення води гарантує найвищий ступінь фільтрації, а злив води разом із змивами спрямовується в каналізацію – тому такий дренаж виконується при монтажі. Успіх фільтрації зворотним осмосом залежить від мембрани. Осмотична мембрана затримує до 99% шкідливих речовин, присутніх у воді. Мембрани, що використовуються в домашніх фільтрах зворотного осмосу, можуть вловлювати частинки розміром до 0,0001 мікрона.

Проблеми з водою вдома

Питна вода в домашніх умовах часто залишає бажати кращого з точки зору якості та їстівності. Проблеми також є у використанні комунальної води, тобто води, оціненої з точки зору її впливу на побутову техніку. Якщо у вас серйозна проблема із залізом у воді - потрібно застосувати засіб для видалення заліза. Коли використання води викликає труднощі через утворення вапняного нальоту, використовуються професійні пом’якшувачі води.

Це рішення для всього будинку, великих водоочисних споруд. На додаток до вищезгаданих приладів варто вибрати осмотичну систему. Якщо у воді немає заліза, осмос чудово працює сам по собі. Система RO – чудовий вибір, якщо ви в основному хочете покращити параметри питної води. Завдяки зворотному осмосу неприємна водопровідна вода більше не є проблемою. Це пов’язано з тим, що вода зворотного осмосу не містить сполук, що викликають жорсткість.