Одна з важливих умов якісного зростання розсади – правильне освітлення у достатній кількості. У зимові дні і на початку весни паростки гостро потребують сонячного проміння. Нестача світла призводить до слабкого зростання, захворювань та загибелі молодих рослин. Виправити проблемну ситуацію можна за допомогою фітоламп. Ці прилади забезпечують оптимальну температуру кольору.

Купити відмінне освітлювальне обладнання для розсади та кімнатних рослин, користувачі можуть на сайті інтернет-магазину Growpro. Понад 10 років компанія пропонує клієнтам європейське, китайське обладнання для рослин та власні розробки.

Затребувані пропозиції компанії

У каталозі інтернет-магазину представлені лампи для рослин для багатьох успішних брендів. Продукція відрізняється якістю збирання, безпекою для живих організмів, гарною ціною. Основу каталогу товарів становлять позиції компаній:

    • GrowStar, Lucius;

    • Mars Hydro, PrimaKlima;

    • Secret Jardin, SunPlus;

    • SunSpirit, Svetovit і т.д.

Фітолампи перерахованих брендівзручний вибір для вирощування розсади та кімнатних зелених улюбленців. Ці прилади забезпечують низку переваг: демонструють відмінний коефіцієнт ефективності, значну економію електроенергії. Також обладнання наділене виробниками тривалістю експлуатації.

Профільний інтернет-магазин Growpro прогресивного рослинництва пропонує клієнтам продукцію зі знаком якості за вдалою ціною. Замовлення товарів доступне онлайн та по телефону. Клієнтам гарантується швидкість прийняття замовлення, своєчасність безпечної доставки. На постійних покупців, зареєстрованих на сайті, чекають бонуси та знижки.