Вчителям потрібно постійно удосконалювати свої особисті та професійні якості. Педагогу необхідно мати кваліфікацію, що відповідає сучасним стандартам освітньої галузі. Завдяки систематичному самовдосконаленню ефективність педагогічної діяльності суттєво підвищується.

Освітній проєкт «На Урок»

Різні напрямки підвищення кваліфікації вчителів пропонує проєкт «На урок». Він сприяє створенню власного напрямку розвитку професійної майстерності. Законом «Про освіту» передбачається можливість самостійного обрання способу самовдосконалення. Це можуть бути:
- курси та практикуми;
- вебінари та майстер-класи;
- конференції, семінари та тренінги.
Щоб вдосконалення педагогічної майстерності було якісним, освітній проєкт «На Урок» знайомить вчителів із різними видами інтерактивних технологій, традиційних та новітніх методик та прийомів. Завдяки продуманим освітнім продуктам проєкту, педагоги мають можливість організувати самоосвітній процес максимально ефективно.

Переваги співпраці з ТОВ «На Урок»

Товариство з обмеженою відповідальністю на законній основі надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогів. Видані вчителям сертифікати та свідоцтва відповідають стандартам чинного законодавства України.
Розробники проєкту піклуються про комфорт та зручний ритм праці для вчителів, що хочуть підвищити свій професійний рівень. Для цього:
- організовано більше ніж 400 вебінарів, коло 45 онлайн-конференцій та інтенсивів;
- свої знання та досвід передають кращі експерти з усієї країни;
- надається максимальний обсяг інформації про освітній проєкт, форму навчання, компетенції, які набувають учасники заходів;
- для планування саморозвитку анонсуються всі онлайн-заходи;
- журнал проєкту постійно наповнюється цікавими та корисними матеріалами, що стосуються педагогічної діяльності.
Освітній проєкт «На Урок» співпрацює з найкращими спеціалістами, педагогами-практиками, представниками Міносвіти, фахівцями провідних ВНЗ.
Для організації підвищення кваліфікації вчителів будь-якого освітнього закладу треба оформити запит для початку спілкування. Після цього визначаються тематика, напрями та форми заходів з підвищення кваліфікації, укладається угода про співпрацю.
Використання зручних форм роботи та нових інструментів дозволяють досягти значних успіхів на шляху до вершин педагогічної майстерності.