Жоден будинок не зможе обійтися без електроенергії. На роботі, у побуті і навіть у господарстві ви ні дня без неї не зможете. Електроенергія - це фізичний термін, який часто застосовується в техніці та в побуті для визначення кількості електричної енергії, що передається генератором, в електричну мережу або ту, яку отримує з мережі споживач. Під визначення електрики застосовують такі параметри як напруга, частота та кількість фаз, електричний струм. Електрична енергія також є товаром для енергозбутових компаній та великі споживачі – учасники опту.

Надійним постачальником електроенергії хмельницький є компанія “ТЕК”, яка вже понад 10 років постачає електричну енергію та природний газ в Україні.

У повсякденному житті електрика супроводжує нас цілий день. Щодня кожна друга людина включає телевізор, комп'ютер, а холодильник потребує електрики постійно. Вона суттєво скорочує кількість виконаної вами праці вручну. Електроенергія застосовується для освітлення приміщень та вулиць, створення мікроклімату (вентилятори, іонізатори, кондиціонери, прилади для опалення), зберігання продуктів харчування (морозилки, холодильники), приготування їжі (плити, НВЧ печі, соковижималки, кавоварки, кухонні комбайни), прибирання квартири (пилососи), прання та сушіння білизни (пральні машини, електросушарки та праски). На заводах або фабриках електроенергії потребують постійно. Вона приводить у дію верстати, електромашини, комп'ютери і т. д. Електрика постачає будинки за допомогою трансформаторних підстанцій.

Жодне будівництво не обійдеться без електроенергії, але тут будуть також потрібні трифазні лічильники. Для того щоб що-небудь побудувати або зробити ремонт ви не зможете обійтися без електроприладів і електричного обладнання. Наприклад, такого як дриль, болгарка, шуруповерт, перфоратор, бетонозмішувач багато інших. Крім цього, якщо будинок будується, так би мовити з нуля, працівникам потрібно буде якось харчуватися, в цьому теж електрика допоможе, тому що існую електроплитки, а якщо вся ця дія проходить взимку, їм потрібно ще якось зігріватися, з цим вам допоможе електричний обігрівач.

Електрика, навіть може замінити вам газопровід, за допомогою електрокотлів та електроплит. Їх недоліком є ​​те, що за відсутності електрики (з технічних неполадок чи інших причин) ваші прилади не працюватимуть і не вироблятимуть тепло. Але для таких випадків існують генератори, які зможуть деякий час забезпечувати вас електричною енергією.