Зима йде, а значить настав час подумати про те, як правильно вибрати взуття дітям на зиму. Зважаючи на те, що до 5 років діти ростуть дуже швидко, часом навіть за один сезон доводиться купувати дві пари. Перше, що потрібно зробити, це визначитися з розміром.

До 5 років, скажімо, у віці 2 – 4 роки, досить складно змусити малюка брати участь у примірці. Тим більше він, через особливості дитячої ніжки, не завжди зможе відразу відчути, чи зручно йому чи ні. Тому беремо сантиметрову стрічку та вимірюваємо самостійно, від кінчика великого пальця до закінчення п'яти.

Після того, як підібрали розмір, можна визначатися з моделлю. Тут попередження: багато батьків купують зимове взуття трохи більшого розміру. Або на виріст, або під теплі вовняні шкарпетки. Це велика помилка. Сучасні моделі і так розраховані на шкарпетки, тому вибирайте точний розмір. Інакше нога буде занадто вільною: взуття буде бовтатися, а стопа не отримує належної підтримки для свого нормального розвитку.

Пройшовши за посиланням https://babyfashion.com.ua/olang, ви зможете придбати для вашої дитини якісне взуття від бренду OLANG!

Чому мерзнуть ноги?

Можливо, ви вже помітили, що в деяких, здавалося б, теплих моделях, у дитини все одно мерзнуть ноги. Часом у цьому винна низька якість матеріалів і низький відсоток справжньої вовни у складі. Особливо це помітно під час прогулянок на санчатах, коли ніжки малорухливі та не гріються за рахунок активності.

Вирішується проблема підбором зимового взуття з гарних матеріалів із хутром. Він повинен складатися з вовни не менше ніж на 70 - 75%. Така формула дозволяє зберігати тепло навіть коли дитина на санчатах або у лютий мороз. У похмуру погоду, коли падає мокрий сніг, погані матеріали швидко промокають і ноги замерзають. Тому краще купити варіанти зі шкіри, прокладені гарною шерстю.

Інша сторона питання – підошва. Плоска підошва на низькоякісних моделях холодна через більший контакт зі снігом. Таку не можна рекомендувати ще й тому, що плоска підошва не відповідає природному положенню ніжки, через що формується плоскостопість. Оптимальний варіант - наявність невеликого підбора, а також супінатора, якщо є рекомендація ортопеда.

Ще одна проблема виникає при неправильному підборі розміру та фіксації. Тобто, у вузькому черевику ніжка занадто перетягнута, через що порушується кровотік.

Корисні поради

Обговоримо ще кілька моментів, які допоможуть вам вибрати ідеальну пару черевиків для вашого малюка:

Не беріть взуття на виріст, якщо хочете, щоб малюк його носив. Занадто великий розмір, навіть із товстими шкарпетками, дозволить нозі бовтатися. Дитині буде холодно, з'являться мозолі, а форма стопи може порушитись.