Багато чоловіків упевнені, що важко придумати більш універсальний одяг на зиму, ніж спортивний костюм. У ньому можна відвідувати офіс, прогулюватися з дитиною чи друзями у кіно. При цьому ви отримуєте одночасно стильний аутфіт та не відчуваєте холоду. На сторінці https://ua.puma.com/sportivnye-tovary-dlja-muzhchin/odezhda/sportivnye-kostumy.html ви можете підібрати ідеальний комплект для себе, але для початку краще дізнатися, на що варто звертати увагу.

Поради стилістів, до яких варто прислухатися

Спортивний костюм варто обирати навіть тим, хто не займається спортом, адже давно цей одяг перестав бути формою для тренувань. Тепер це невід'ємна частина повсякденного життя, адже навіть рамки офісного дрес-коду стираються і в багато компаній можна приходити в подібному одязі. Щоб комплект приносив задоволення, врахуйте таке:

  • беріть одяг за розміром — якщо в лінійці не передбачено oversize, тоді підберіть костюм, який буде відповідати вашим параметрам, інакше він просто висітиме на вас;
  • віддавайте перевагу класиці — якщо це ваш перший і єдиний костюм у гардеробі, то варто підібрати варіант у стриманих відтінках, які легко можна поєднувати з іншим одягом;
  • враховуйте статуру — більш вільні штани підійдуть для худорлявої комплекції, а занадто звужені точно не варто брати великим чоловікам.

Не забувайте, що головна перевага такого рішення полягає у комфорті, тому костюм не повинен ніде здавлювати чи обмежувати рухи.

Що ще потрібно врахувати перед покупкою?

Враховуйте, щоб тканина була дихаючою і могла зберігати тепло, при цьому легко стиратися і бути приємною на дотик. Наявність каптуру на кофті буде перевагою для холодної погоди. Заздалегідь подумайте про те, щоб вибраний варіант костюма поєднувався з іншими елементами гардеробу — так ви зможете комбінувати штани з іншою кофтою.

В інтернет-магазині PUMA ви знайдете величезний асортимент стильного спортивного одягу та зможете зібрати найстильніші аутфіти на цей сезон.