Підлогові панелі ефективні, відрізняються простим монтажем і демонтажем, і можуть бути використані практично в будь-якому інтер'єрі, а також з підігрівом підлоги. Правильно підібрані панелі можуть служити вам роками – на це варто звернути увагу при їх виборі.

Вибір панелей

Найголовніше – підібрати підлогові панелі не тільки під стиль вашого інтер’єру, але, перш за все, під двері Червоноград та вимоги даного приміщення. Основні принципи вибору вимагають уточнення, в яких приміщеннях і в якому вигляді ви хочете розмістити панелі. Велике значення мають також відповідна стійкість панелей, їх колір, блиск і текстура.

Правила вибору панелей

1. Зовнішній вигляд

При виборі панелей, перш за все, враховуйте їх зовнішній вигляд і те, як вони будуть вписуватися в ваш інтер’єр. Важливо врахувати візерунок - наприклад, натурального дерева, екзотичного (тигрове дерево, африканське венге) або класичного (дуб, бук, ясен, сосна). У магазині ви також знайдете візерунок з натурального каменю, наприклад, білого вапняку, мармуру або граніту.

Форма панелей -  ви можете вибрати форму простих рейок або схожі на класичний паркет. Існують також панно у вигляді плитки, що імітує кам’яні блоки. І все-таки найпопулярнішими формами панелей є класичні дошки.

2. Застосування

Крім зовнішнього вигляду, слід враховувати властивості панелей і вибирати особливо стійкі моделі для таких приміщень, як кухня, ванна кімната або поверхні над теплою підлогою. Пам’ятайте, що для приміщень з вологістю понад 70% варто використовувати спеціальні водонепроникні панелі. Для укладання теплої підлоги слід вибирати панелі зі спеціальним символом обмотки утеплювача і стрілками вгору, або утеплювач з маркуванням + градус С.

3. Найважливіші параметри

При виборі правильного типу панелей слід звернути увагу на такі параметри, як:

  • товщина,
  • стирання,
  • фактура,
  • блиск.

4. Товщина

Товщина панелей підбирається в залежності від очікуваного ефекту. Чим він більше, тим міцніше і стійкіше буде ваша підлога. Стандартна товщина панелей коливається від 6 до 12 мм. Найтонші панелі краще використовувати в приміщеннях, які рідко використовуються. Оптимальна товщина панелей – 8 мм. При такій товщині не відбувається деформацій або роз’єднань панелей навіть при інтенсивному використанні.

5. Відповідний клас стирання та зручності використання

Вибір класу стирання панелей дуже важливий, оскільки це пов’язано з їх довговічністю та естетикою.