У Києві зосереджено багато медичних закладів, приватних клінік, наукових інститутів. Саме тому пацієнти вирушають до столиці з усіх куточків України задля якісної діагностики та лікування. 

Ми розповімо, які саме комплексні обстеження організму (чек-апи) можна пройти на базі медичного центру Добробут київ у будь-який час.

Постковідний огляд

Ще достеменно невідомо, наскільки та як вірус Covid-19 вражає організм. Ця недуга завдає ударів по різним органам та системам, тому у “Добробуті” пацієнтам, які перехворіли на Covid-19, пропонують пройти обстеження та з’ясувати стан здоров’я. 

Експерти радять провести лабораторні дослідження крові та сечі, зробити ЕКГ, а також отримати консультацію вузького спеціаліста на вибір.

До розширеної програми обстеження додаються ще дуплексне сканування судин шиї та УЗД органів черевної порожнини, нирок, щитоподібної залози.

Кардіологічний чек-ап

Найважливіший орган людини потребує регулярного обстеження. Постійні стреси, важка фізична праця не йдуть на користь “мотору”. Ризик захворіти на серцеві недуги є у будь-якому віці, проте у віці 35+ ймовірність зіткнутися з небажаними серцево-судинними хворобами зростає.

Кардіологічний чек-ап займає небагато часу. За одне відвідування клініки пацієнтові роблять ехокардіографію, дуплексне сканування судин шиї, УЗД нирок та ЕКГ у 12 відведеннях з розшифруванням. 

Додатково проводять аналізи крові та сечі, а також тестування на гормони. Якщо пацієнт знаходиться у групі ризику серцевих захворювань чи вже має розлади у роботі органа, на його вибір проводять добовий моніторинг ЕКГ або моніторинг артеріального тиску.

Гінекологічне обстеження

Від гінекологічного здоров’я жінки залежить її здатність стати мамою, загальне здоров’я, краса та комфорт статевого життя. Підступність жіночих недугів - у невиразній симптоматиці: деякі захворювання протікають без ознак або ж не викликають занепокоєння у жінки. Саме тому варто проходити регулярний огляд у гінеколога та краще зробити повний чек-ап.

Для пацієнток у віці 40+ комплексне обстеження доповнюється ретельним обстеженням молочних залоз за допомогою мамографа. Додатково пропонується перевірка на виявлення раку шийки матки (ця послуга надається у всіх підрозділах “Добробута” у Києві).

Урологічний чек-ап для чоловіків

А от чоловіче здоров’я перевіряють за іншими показниками. Після досягнення 35-річного віку лікарі радять чоловікам регулярно відвідувати уролога. 

Розуміючи, наскільки представникам сильної статі важливо пройти обстеження оперативно й безболісно, у клініці “Добробут” пропонують пройти швидкий чек-ап. Це - 1 година на огляд та 30 хвилин на розшифрування результатів через 3 доби. 

В рамках обстеження роблять УЗД статевих органів, нирок, аналіз біологічного матеріалу, тест на виявлення злоякісних пухлин простати.