Вимоги до матеріалів, з яких виготовляється мансардне вікно, досить високі з-за підвищеного рівня вологості в таких приміщеннях. Провідні виробники, що займаються виготовленням мансардних вікон, пропонують мансардні вікна купити (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/), виконані з двох видів матеріалу:

Пластик. Ця донедавна новинка сьогодні повсюдно використовується при оформленні скління. Пластикові мансардні вікна та корок настінний ціна львів (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-nastinniy/) вигідно відрізняються прекрасними технічними характеристиками, включаючи стійкість до вологості, ультрафіолету та холоду. Крім цього вони не приносять незручності в процесі догляду за поверхнею, так як мити їх дуже легко будь-яким засобом. Забезпечує популярність і дуже тривалий період експлуатації — у багатьох брендів надається гарантія аж до 50 років, що свідчить про їх неймовірну міцність. Встановити пластикові вікна раціонально в тому випадку, якщо скління проводиться у приміщенні санвузла, ванної або кухні.

Дерево. Мансардні вікна виготовляють найчастіше з сосни та покривають декількома шарами лаку, використовуючи спеціальні будівельні матеріали львів (http://ganok.com.ua/). Такі конструкції більш звичні у використанні і дозволяють максимально органічно поєднувати дизайн інтер'єру та екстер'єру. Крім своєї привабливості вони вносять неповторне відчуття затишку і забезпечують відмінний рівень тепло збереження. Додатково зазначимо, що сучасні дерев'яні вікна, завдяки якісній попередній обробці сировини, не деформуються та не гниють, а відповідно  період їх використання також досить тривалий. Відмінним рішенням стане монтаж дерев'яних вікон в кімнатах, призначених для відпочинку, наприклад, спальні, дитячої, вітальні, або навіть кабінету.

Який вибрати склопакет?

Всі нинішні виробники якісних мансардних вікон, пропонують моделі однокамерних вікон зі склом загартованого типу, заповнені аргоном.