Відомий бізнесмен Вемір Давітян створив нову юридичну компанію. Під брендом Novem об’єднались високопрофесійні працівники, що мають все необхідне для успішної діяльності — віру в закон, талант та досвід. Як пріоритетний напрямок компанія обрала боротьбу з корупцією та комплаєнс.

Novem працює з підприємцями, яким необхідна допомога у боротьбі з рейдерами, аферистами та шахраями. До працівників компанії можна звертатись якщо необхідно вирішити правові питання, пов’язані з корупцією, беззаконням чи перевищенням повноважень з боку силових структур та влади. 

Засновник компанії Вемір Давітян зробив акцент на тому, що у світі корпоративних війн сьогодні дуже поширені рейдерські атаки. З метою нелегального або напівлегального недружнього поглинання, рейдери вдаються до багатьох схем — зеленого еко-рейдерства, штучного демпінгування вартості ліквідних активів, підробки рішень суду, підлогу реєстрів тощо. Експерт зазначає, що ці схеми давно вже не є новими та всіма сторонами сприймаються як рутинні та повсякденні. 

Серед інших напрямків діяльності Novem є корпоративне право, судова практика, банківське та фінансове право, проєктне фінансування та державно-приватне партнерство, електронні комунікації та технології, природні ресурси та будівництво, антимонопольне право, банкрутство та реструктуризація, судова практика.