Інтер'єр - це сукупність органічно підібраних деталей. При роботі над новим оформленням важливо приділити увагу кожному елементу. Не забувайте про міжкімнатні двері - це допоможе отримати цілісне оформлення. Не варто недооцінювати естетичну роль конструкції. Вона здатна підкреслити собою дизайнерську концепцію, виступити акцентною плямою.

Пропозиції "Є-двері"

Сьогодні міжкімнатні двері можна підібрати онлайн. Відвідайте каталог Є-двері, щоб ознайомитися з продукцією провідних брендів, серед яких:

  • Новий стиль;
  • Grazio;
  • KORFAD;
  • Brama;
  • Darumi.

Різноманітність виробників забезпечує великий вибір моделей, широкий діапазон цін. Вибирати на

e-dveri.com.ua двері зручно - до всіх варіантів наведені докладні описи, фото. На допомогу клієнтам завжди готові прийти продавці-консультанти.

Відправка продукції здійснюється по всій Україні. Клієнти можуть вибрати кур'єрську службу, спосіб оплати.

Як вибрати відповідну двері?

Порівняння починається з виробника - він задає ціновий діапазон. Далі слід перевірити матеріал полотна. Елітні конструкції виконуються з масиву дерева. Заощадити можна за допомогою шпонованих дверей - вони поступаються за міцністю, але при цьому залишаються екологічними та естетичними. Звертайте увагу на покриття дерев'яних дверей - їх ламінують, фарбують. Від виду верхнього шару залежать властивості конструкцій.

Крім дерев'яних дверей доступні міжкімнатні конструкції зі скла. Використовується 

посилений матеріал, який легко витримує механічні дії. За допомогою скляних дверей можна зробити акцент на дизайні - вони підходять для хай-тека, модерна. Двері здатні забезпечити належний рівень приватності за рахунок тонування, матового покриття, фотопринтів.

Важливо знати при покупці точні розміри майбутньої двері. З'ясувати їх можна за допомогою замірів дверного отвору - дізнайтеся його висоту і ширину.

Визначтеся з типом дверей. Крім класичних моделей доступні складні, розсувні.

Двері та дизайн

Палітра оформлення визначає колір двері. Універсальний варіант - біле полотно, так як гармонічно воно поєднується з будь-якою обробкою. Можна експериментувати з дверима в натуральній деревної палітрі.

Звертайте увагу на декор двері. Міжкімнатні полотна часто прикрашають фільонками, решітками, вставками зі скла та пластику. Використовується ефектна фурнітура. Робити вибір потрібно з урахуванням особливостей стилю дизайну.