Перші книжки-розмальовки для дітей з’явилися лише в 1800-х роках. Сюди віднесли перший міні-етюдник «для маленьких дітей», який видала художниця Кейт Грінвей. Промислова революція та виробництво паперу з дешевої целюлози зробили такі роботи недорогими та одноразовими. Їх популярність зростала в міру зниження вартості виробництва.

На початку 19 століття ціни на розмальовки для дітей були ще високими для середнього класу, тому дівчата та хлопчики малювали контури в книгах. Спостерігаючи за ними, вихователі дійшли до висновку, що розмальовки для дітей - це чудовий спосіб підвищити інтерес підростаючого покоління до читання та творчості. Позитивні відгуки сучасних психологів та вчителів свідчать про те, що реформатори системи освіти не помилилися. Тому видавництво ТОВ ranok пропонує придбати якісні розмальовки для дітей будь-якого віку.

Ключові переваги розмальовок

Перехід до дешевих одноразових розмальовок був завершений у 1920-х роках. Вони все ще є досить популярними, а в нашому інтернет-магазині є величезна колекція зображень, присвячених мультфільмам, казкам, тваринам, автомобілям та різним предметам. Є можливість придбати розмальовки disney, які дуже полюбляють діти маленького віку. Серед основних переваг таких розмальовок для дітей різного віку варто виділити наступні:

  • тренують дрібну моторику рук;
  • вчать, як правильно вибирати та поєднувати кольори, формують художній смак;
  • розвивають творчі здібності, уяву;
  • виховують наполегливість, уважність, акуратність;
  • допомагають навчитися доводити розпочату роботу до кінця;
  • розслабляють і заспокоюють гіперактивних немовлят;
  • знайомлять з основами графіки, письма, форм предметів.

Однорічним хлопчикам і дівчаткам важко тримати олівець, тому для них краще купити дитячі розмальовки з наклейками для малювання пальцями. Маленькі художники досить неспокійні, не дотримуються меж образів. Але не варто відразу засмучуватися, так як у цьому випадку достатньо запропонувати заповнити малюнок від країв до центру. Необхідно стежити, щоб маленька дитина не переходила з однієї сторінки на іншу, не завершуючи шаблон. Для дітей більш старшого віку окрім розмальовок можна запропонувати спеціальні експерименти для дітей, які дозволять вивчати оточуючий світ. Це ідеальний спосіб розвитку інтересу для подальшого вивчення процесів, які відбуваються навколо нас.