Красива жіноча білизна – не розкіш, а необхідність для сучасниць. Однак навколо неї досі існує безліч міфів та стереотипів, що шкодять жінкам. Більш того, не всі мають уявлення про те, як саме потрібно вибирати білизну. Інтернет магазин жіночої білизни Люкс Ажур вирішив розібратися в цьому та склав гайд про міфи та факти про нижню білизну, які потрібно знати кожній жінці.

Жіноча білизна від Lux Ajour, яка представлена на сайті

Бюстгальтер і трусики – як обрати з користю для здоров’я та образу?

Бюстгальтер і трусики – завжди делікатна тема, але це не означає, що пов’язані з ними проблеми можна ігнорувати. Наприклад, коли виникає нагода жіночий бюстгальтер купити, то жінки стикаються з двома найпоширенішими міфами.

Перший з них – твердження, що без постійного носіння бюстгальтера груди починають обвалюватися. Ця думка є помилковою, оскільки через постійне носіння ліфчика груди стає слабкими і залежними від штучної підтримки. Більшість лікарів не рекомендує носити бюстгальтери занадто довго. Красиві бюстгальтери інтернет магазин не повинні доставляти незручності своїй власниці.

Другий – нібито існуючий зв’язок між розвитком раку молочних залоз та надяганням бюстгальтера. Насправді причинами раку є спадковість і порушення гормонального фону, хоча в деяких ситуаціях ліфчик насправді може нашкодити і сприяти розвитку хвороби, якщо вона вже запустилася як результат мутації.

Купити красиві жіночі трусики без шкоди для власного самопочуття – теж непростий квест.

  • Іноді від нижньої білизни потрібно відмовлятися зовсім.
  • Неправильно обраний розмір може стати причиною запалень. Трусики не повинні залишати смужки на шкірі: це означає, що вони занадто вузькі та можуть бути причиною інфекції сечовивідних шляхів.
  • Звичайне прання не може вбити все бактерії. На щастя, сушка білизни на сонці допомагає вбити бактерії.
  • Вважається, що стрінги надзвичайно шкідливі для жіночого здоров'я. Однак нещодавно вчені довели, що у стрінгів однакова мікрофлора із сліпами.
  • Для тренувань краще використовувати спеціальну білизну.
  • Від старої нижньої білизни необхідно регулярно позбавлятися. Магазин нижньої білизни Люкс Ажур рекомендує купувати нову білизну як мінімум раз на рік.
  • Твердження, що синтетичне білизна шкодить здоров'ю, не відповідає дійсності, тому сміливо можна купити красиві трусики із синтетичного матеріалу.

Декілька основних рекомендацій щодо вибору білизни:

  • не заощаджуйте на власному здоров'ї і вибирайте якісну білизну;
  • обов'язково одягати білизну під час занять спортом і при будь-яких підвищених фізичних навантаженнях;
  • носіть тільки правильно вибрані за розміром бюстгальтери.

Інтернет магазин жіночої білизни Люкс Ажур – ваша гарантія високих стандартів якості

Lux Ajour – це той український інтернет-магазин, який дійсно піклується про те, щоб якість нижньої білизни жіночої в інтернет магазині була високою. Ми ретельно відбираємо найкращі марки, тому пропонує купити жіночі трусики в Україні, в яких жінка буде відчувати себе впевнено та роскішно.

Чекаємо вам на нашому сайті Luxajour.com.ua та в Інстаграмі - www.instagram.com/luxajour/.

#Чувствуй_себя_уверенней_с_Люкс_Ажур та піклуйся про своє здоров’я!