Багатогодинне сидіння за ПК або ноутбуком завдасть менше шкоди, якщо правильно облаштувати робоче місце. Слід купити меблі, відповідного призначення. За вартістю комп'ютерні столи практично не відрізняються від письмових. Зате вони забезпечать набагато комфортніше користування технікою.

Що потрібно враховувати при покупці комп'ютерного стола

Важливо орієнтуватися на власні потреби та фінансові можливості. Зверніть увагу на наступні моменти:

  • Яку комп'ютерну техніку ви використовуєте. Столи для ПК оснащуються підставками під клавіатуру, відсіками під системний блок. При роботі з ноутбуком такі опції не потрібні. Можна вибрати стіл полегшеної конструкції. Головне, щоб техніку можна було розташувати на комфортній відстані.
  • Наявність надбудови. Деякі столи інтегровані в стелаж. Тут зручно зберігати різні робочі документи, папки та іншу друковану продукцію. Все необхідне буде під рукою. Однак столи з надбудовою займають більше місця, їх складніше вписати в інтер'єр. До того ж вони обходяться дорожче. Тому без необхідності, купувати подібні меблі не має особливого сенсу.
  • Наявність ящиків і тумби. Зручні місця для зберігання канцелярії та документів. Столи з ними — компактна альтернатива моделям з надбудовою. Можна знайти столи без тумби та ящика, якщо потрібна полегшена конструкція або хочеться залишити більше місця для ніг.
  • Кількість місць. У продажу можна знайти столи з перегородкою посередині. Вони призначені для роботи відразу двох людей. Такий варіант особливо популярний в офісах, хоча цілком підійде подружжю, сім'ям з двома дітьми. Перевага — економія простору.
  • Матеріали. Масив дерева — найнадійніший та екологічний варіант, однак коштують столи з нього дорого та виходять досить масивними. Більш популярні меблі з МДФ, ДСП. Це практичне та недороге рішення. Часто дерево комбінують з металом — зі сталі виконують ніжки меблів. Такі столи найкраще вписуються в стиль «лофт».

Дизайн столу не впливає на його зручність чи довговічність, однак цей момент теж важливо врахувати. Бажано, щоб меблі вписувалася в інтер'єр кімнати або кабінету.

Де купити комп'ютерний стіл

Вигідно замовити меблі можна на сайті «Економ Точка». Тут ви знайдете великий вибір комп'ютерних столів, які підходять для офісу та дому. Всі меблі виконані з надійних екологічних матеріалів. Доставка здійснюється в будь-яке місто України оперативно.