Плануючи закордонну поїздку, одним з найважливіших видів діяльності буде обмін валюти на ту, що застосовується у країні, до якої ви збираєтесь. Вам не доведеться бігати від обмінного пункту до обмінного пункту в пошуках найкращої пропозиції. Обмінюйте валюту он-лайн на нашому сайті https://obmin.uzhgorod.ua/ та заощаджуйте свій час та гроші.

Кількість он-лайн пунктів обміну валют у нашій країні з кожним роком зростає, і ви використовуєте їх дедалі більше. Такий спосіб обміну валюти має багато переваг. Це рішення дозволяє вам усунути втрату готівки у разі крадіжки. Не лише подорожі спонукають користуватися електронними обмінними пунктами, а й бізнес та заощадження.

Як працює онлайн-пункт обміну валют?

Для того, щоб мати можливість скористатися варіантом обміну валюти в обмінному пункті онлайн, необхідно зареєструватися на його сервісі. Зазвичай це вимагає від вас дуже простих кроків. На порталі обміну валют ви повинні вказати свої дані та номери рахунків:

  • один у вашій національній валюті,
  • інший із вибраною валютою, яку ви будете обмінювати.

У хороших популярних обмінних пунктах все робиться через зашифровані веб-сайти, що підвищує безпеку вас і ваших фінансів. Після реєстрації можна приступати до обміну валюти.

Наприклад, якщо ви хочете обміняти євро, введіть суму у потрібній вам валюті у відповідне місце на веб-сайті, і калькулятор на веб-сайті покаже вам курс, за яким ви можете здійснити покупку. Якщо пропозиція є привабливою для вас, ви перераховуєте призначену суму в гривні на обліковий запис, створений системою, разом з персоналізованим заголовком. Потім обмінний пункт перераховує євро на валютний рахунок, який ви надаєте. Зазвичай це займає не більше двох днів.

Переваги обміну валюти в інтернеті:

1) Зручність

Завдяки он-лайн обмінним пунктам ви можете порівнювати ціни валют у різних місцях, не виходячи з дому, і обмінюватися, коли знайдете найкращу пропозицію.

2) Безпека

Обмінюючи валюту в он-лайн обмінному пункті, ви не будете схильні до крадіжки грошей, оскільки транзакції зашифровані. Вся транзакція є безготівковою, тому ви не зустрінете жодних підроблених купюр.

3) Заощадження

Нижчі обмінні курси, ніж у стаціонарному обмінному пункті, та конкурентні курси пропозицій банків, безумовно, є чудовим стимулом для використання он-лайн версії обмінного пункту.

4) Фінансовий контроль

Якщо ви часто обмінюєте валюту, то вам неодмінно допоможе те, що ви можете легко повернутися до попередніх операцій та перевірити свою історію в обмінному пункті он-лайн.