Bridgestone – це великий японський виробник вантажних шин, який заслужено входить в список кращих компаній, які займаються виробництвом автомобільних покришок. На фабриках Bridgestone виробляються шини для вантажівок, автобусів, самоскидів, літаків, будівельних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, для мототранспорту і так далі.

Причини популярності вантажних шин Бріджстоун

Головною перевагою вантажних шин даного бренду є збільшений експлуатаційний період. Сама гума характеризується, як «ультраміцна» і здатна прослужити набагато довше, ніж у інших виробників.

Компанія подбала не лише про довговічність, але і безпеку продукції. Покришки були оптимізовані для збільшення зчеплення на мокрому покритті. Компанія зверталася до фахівців з метою провести випробування на мокрому треку, щоб перевірити, чи виправдають шини всі очікування.

Було проведено тест і серед суперників Бріджстоун, були обрані шини виробників: Continental, Goodyear і Michelin. Продукція Bridgestone показала найкращі результати. Для виробника дуже важлива безпека, особливо в складних дорожніх умовах. Тому компанія намагається випускати найкращу продукцію для вантажних автомобілів.

Головні переваги продукції

Лише автолюбителі новачки можуть ще нічого не знати про компанію Бріджстоун. Але ті, хто вже давно за кермом і для них в першу чергу важливі такі критерії, як: якість і безпека, добре знайомі з цією фірмою. Завдяки старанням, праці і правильному настрою, компанії вдалося домогтися таких успіхів. Зараз продукція фірми має й певні переваги, порівняно з іншою продукцією:

  • Високий рівень безпеки;
  • Економічність;
  • Хороша керованість;
  • Курсова стійкість;
  • Відмінна дренажна система;
  • Інноваційна гумова суміш.

Для водіїв вантажних автомобілів доступні покришки в зимових, літніх і всесезонних варіантах. Зимова гума має гарну прохідність по засипаній снігом дорозі, завдяки глибокому малюнку протектора. До складу гуми додаються спеціальні присадки, які роблять шини м'якими і еластичними, навіть при сильних морозах.

Літні покришки мають високі ходові характеристики і дозволяють їздити в будь-яких погодних умовах на максимальній швидкості. Виробники намагаються до максимуму знизити негативний вплив на навколишнє середовище. При покупці продукції даної фірми, можна не турбуватися з приводу екологічної безпеки.