Японія дивує увесь світ своїми принципами виготовлення продукції та організацією бізнесу загалом. Їх підхід відрізняється акуратністю, терплячістю, ретельністю та педантичністю. Якість товару поза конкуренцією, а маркетинг здатен перевершити лідерів європейських країн.

Ці принципи розповсюджуються і на годинникову промисловість, завдяки чому нам доступні вироби чудової якості за доступними цінами. Однією з яскравих представників годинникового бізнесу є компанія Сasio, які функціонує на ринку вже майже 80 років. Великий асортимент виробів цього бренду представлений в інтернет-магазині WATCH.UA. Замовити годинники Casio можна на їх офіційному сайті.

Основні відомості про компанію Casio

Компанія була заснована у квітні 1946 року чотирма братами Касіо: Тосіо, Кадзуо, Тадао і Юкіо. Але фірма розпочинала свою діяльність зовсім не з годинників. Першими спробами вийти на ринок були зроблені з прототипами електронних калькуляторів. Брати Касіо пройшли складний шлях, усіяний пробами та помилками, проте їх діяльність увінчалася успіхом. Електричні калькулятори вони винайшли не з першого разу, початкові екземпляри були непридатні для масового виробництва. Багато часу пройшло поки талановиті хлопці зробили саме той винахід, який їх прославив.

Зараз компанія Сasio відома як виробник калькуляторів, аудіообладнання, КПК, фотокамер, музичних інструментів, планшетів і наручних годинників. Вся продукція характеризується високою якістю.

Фірма Casio була першою, хто започаткував випуск комп'ютеризованих годинників CASIOTRON в 1974 році. Вони мали вбудовану функцію, що була унікальною на той час: годинники не тільки показували хвилини й секунди, але також визначали кількість днів у місяці.

Ще один вибух, спричинений Сasio в годинниковій індустрії пов’язаний з випуском спортивних годинників G-SHOCK, початкові екземпляри яких були розроблені в 1983 році інженером Кікуо Ібэ. Ці моделі були першими у світі з таким дизайном й ударостійкими функціями. Спочатку Сasio поширювали їх на ринку США, а потім вже й у всьому світі.

Особливості годинників Casio

Перевагою компанії Casio перед конкурентами є широкий асортимент, який дозволяє підібрати годинник на будь-який смак і за доступною ціною. Casio створює найбагатофункціональніші годинники у світі. Серед власних інновацій компанії можна виділити такі унікальні функції як: радіоконтроль, підтримка Bluetooth 4.0, GPS, система Smart Access, компас, висотомір, барометр, термометр тощо.

На сьогодні можна обрати годинник Casio в найширшому ціновому діапазоні, починаючи від бюджетних моделей для повсякденного використання до просунутих смарт-систем або топ-спортивних годинників. В iнтернет-магазині WATCH.UA мінімальна ціна на чоловічі годинники Casio становить 520 грн, а на жіночі –– 720. Навіть за невеликі кошти ви отримаєте якісний виріб зі стильним дизайном і багатьма функціями.