Сучасна генетична діагностика дозволяє виявити різні ДНК і хромосомні патології як у дорослих, так і у дітей. Навіть у вагітних можуть проводитися ДНК-тести для оцінки ризиків хромосомних патологій плоду до моменту народження.

Такі обстеження досить ефективні і точні, дозволяють виявити патології навіть тоді, коли відсутні симптоми хвороби. ДНК-аналізи визначають порушення в будові хромосом, молекул ДНК і з високою точністю визначають найпопулярніші хвороби вродженого характеру.

Здати ДНК-аналізи і пройти діагностику на хромосомні патології у Києві ви можете в "Медичному центрі ІГР" і лабораторії ІГР ЛАБ. Ми пропонуємо якісну генетичну діагностику за доступними цінами з можливістю розшифровки результатів аналізу лікарями-генетиками клініки. Наші досвідчені фахівці грамотно проводять всі види обстежень у дітей і дорослих, що забезпечує високу точність отриманих результатів.

Показання для генетичних і ДНК-тестів

Найчастіше напрямок на генетичні обстеження пацієнту дає лікар-генетик або репродуктолог. Основні показання для здачі аналізів:

 • спадкові захворювання у родині одного або обох партнерів;
 • народження в родині дитини з вродженими генетичними порушеннями і вадами розвитку;
 • безпліддя неясного генезу, в тому числі викидні, завмерлі вагітності, невдалі спроби ЕКЗ в анамнезі;
 • вплив на жінку під час вагітності негативних факторів (шкідливого виробництва, радіації, наркотиків і алкоголю, радіації);
 • перенесені жінкою під час вагітності інфекційні хвороби (у тому числі грип, ГРВІ з ускладненнями, краснуха);
 • прийом під час зачаття і вагітності сильнодіючих лікарських препаратів, в тому числі антибіотиків.
 • Наявність свідчень для аналізів в кожному конкретному випадку визначає лікуючий лікар. Спеціальних вимог до підготовки немає - аналізи можна здавати в будь-який зручний час.

Види генетичних аналізів і ДНК тестів в лабораторії IGR LAB

Ви можете пройти в лабораторії обстеження і здати наступні типи генетичних аналізів і ДНК тестів:

 • Каріотипування. Визначає найбільш поширені хромосомні порушення (в тому числі синдроми Дауна, Патау).
 • ДНК-аналіз. Дозволяють визначити деякі генетичних хвороби, а також схильність до них. У більшості випадків ДНК-діагностика використовується для визначення ступеня споріднення.

Розшифровка результатів ДНК тестів та генетичних аналізів

Самостійне трактування результатів лабораторної діагностики не допускається. З результатами аналізів варто звернутися до лікарів медичного центру. Наші фахівці мають великий досвід роботи, регулярно підвищують рівень кваліфікації.

В процесі генетичної діагностики в лабораторії ІГР ЛАБ визначаються:

 1. Генетична схильність до цілого ряду хвороб.
 2. Формування генетичного паспорта.
 3. Встановлення батьківства і материнства
 4. Визначення генетичної сумісності партнерів.

Ми пропонуємо комфортні умови перебування та доступні ціни на всі види аналізів. Ви можете скласти тести без відриву від роботи, в будь-який зручний час без черг. Під час обстеження лікар-лаборант повідомить терміни виконання аналізу.

Детальна інформація про ДНК і генетичну діагностику у лабораторії ІГР ЛАБ у Києві представлена ​​на сайті лабораторії https://igr-lab.com.ua .