Якщо ви хочете знайти цікаву альтернативу класичним сигаретам, але вас не переконують електронні версії - у вас є вибір на сайті lifestyle.segodnya.ua - познайомтеся з новим продуктом, який значно полегшить ваше життя без складних рішень.

Відмова від куріння - дуже важкий процес, і деякі курці не можуть просто так відмовитися від сигарет. Боротьба із залежністю може багато разів закінчитися невдачею, багато курців описують свій досвід залежності від куріння! І хоча важко заперечити всі дослідження та докази того, що залежність від куріння шкідлива, і переважна більшість курців добре усвідомлюють наслідки для здоров’я від такої залежності, не завжди вдається назавжди кинути курити. Цьому допомагають всілякі все більш широко введені адміністративні рішення щодо заборони палити:

  • в ресторанах,
  • на зупинках,
  • на пляжах.

Електронні сигарети з'явилися на ринку кілька років тому, але їх менша шкідливість все ще викликає сумніви в науковому середовищі.

Інша альтернатива без відмови тютюну - це пристрої для нагрівання тютюну, а не для його спалювання. Зовнішній вигляд такої сигарети не відрізняється від традиційної сигарети, так само як і тютюн - обидві «сигарети» містять його в традиційній формі, але відмінність полягає в його нагріванні. Традиційне куріння передбачає спалювання тютюну, завдяки чому з’являється дим, що містить отруйні речовини, тому навіть пасивне куріння, тобто вдихання диму людини, яка курить поруч з вами, може бути шкідливим, особливо якщо це робиться регулярно. У нових пристроях тютюн нагрівається - використовується значно нижча температура, немає реакції горіння, отже, отруйний дим, який настільки небезпечний для здоров’я, не виникає.

Нагрівальний тютюн, доступний у вигляді картриджів з листками, виробляє лише своєрідний аерозоль з нікотином та невеликою кількістю інших речовин. Отриманий пар не містить неприємного запаху сигаретного диму, тому ви можете дотягнутися до нагрівального пристрою для тютюну в автомобілі під час руху, всередині будинку, не турбуючись про те, що дим пронизує все навколишнє середовище. Це також чудова ідея, якщо у вас вдома є маленька дитина, якій, безсумнівно, завдасть шкоди сигаретний дим - це істотна перевага при виборі цього типу «сигарет».

Пристрій та інші аксесуари можна знайти в нашому інтернет магазині. Не забудьте купити засоби для чищення, які збережуть ваш пристрій у ідеальному стані протягом тривалого часу.