Гастрономія та торгівля - галузі, що вимагають спеціалізованого обладнання та надійних пристроїв. Особливо заклади громадського харчування чекають від виробників кухонного обладнання сучасних та ефективних рішень. Серед безлічі машин й пристроїв для технічних приміщень ресторанів та барів неоціненні послуги надають конвекційно-парові машини, які можна купити за посиланням https://technofood.com.ua/ua/shop/category/teplovoe-oborudovanie/parokonvektsionnye-pechi на сайті компанії ТЕХНОФУД.
Пристрої, що використовуються в технічних приміщеннях у сфері громадського харчування, повинні відповідати багатьом вимогам. Очікується, що вони будуть високої якості та надійності, а також задовольнять кухарів.

Всі види паротерміческой обробки

Пароконвектомат - це пристрій, який дозволяє проводити практично будь-яку термічну обробку. Завдяки технології, що використовується для генерації пари, його відповідного дозування та автоматичного управління циркуляцією гарячого повітря, пристрій може:

  • готувати на пару;
  • бланшувати;
  • запікати;
  • поєднувати термічну та парову обробку;
  • випікати з зондом;
  • низькотемпературне варіння або запікання;
  • готувати на грилі;
  • відновлювати страви;
  • коптити.

Пароконвектомат настільки універсальний, що замінює кілька апаратів. При цьому він компактний та не займає багато місця.

Принцип дії

Робота духових шаф заснована на використанні пари при термічній обробці страв. У деяких моделях пара виробляється шляхом уприскування води через нагріті нагрівачі, а в інших моделях пара виробляється в бойлері, а потім, в залежності від потреб, точно дозується для досягнення найкращого ефекту. У печах з електронною системою управління можна запрограмувати й зберегти весь процес обробки продукту пристроєм або використовувати готові рецепти, наявні в пам'яті пристрою.

Всі переваги пароконвектомата

Страви, приготовані в пароконвектоматі, не втрачають свого смаку. М'ясо соковите й хрустке, а овочі досить м'які. Важливо відзначити, що ефекти можуть бути відтворені навіть для недосвідченого кухаря, що при традиційній обробці вимагає великих знань від шеф-кухаря. Завдяки хорошій теплоізоляції пристрій є енергозберігаючим. Після завантаження духовки та запуску програми подальша робота виконується без нагляду з боку кухаря. Після закінчення роботи піч очиститься сама, що заощадить багато часу, й вимкнеться після закінчення процесу.