Інтернет-телефонія VoIP - це досить нова технологія, про яку багато хто не чув. Однак група людей з таким рішенням постійно зростає. Сьогодні ми обговоримо, що таке VoIP, які переваги інтернет-телефонії та в яких ситуаціях bitrix24.ua може бути корисним для вас.

Що таке VoIP?

VoIP (голос через інтернет) - це тип технології, яка дозволяє користувачам надсилати голосові дзвінки через інтернет-з'єднання або інші мережі, які використовують протокол IP  - традиційні голосові дзвінки передаються через наземні передавачі.

Як працює VoIP?

Використання технології VoIP досить просте і не вимагає додаткового обладнання. Необхідно мати пристрій, підключений до інтернету - наприклад, комп’ютер, але це також може бути мобільний пристрій.

Важливим аспектом є те, що ваш пристрій повинен бути підключений до адаптера VoIP, інакше відомого як шлюз VoIP. Якщо пристрій не обладнаний ним, ви повинні придбати його окремо. Для зміни аналогового сигналу на дані VoIP потрібен адаптер. Більшість сучасних мобільних телефонів мають таке рішення, вам просто потрібно налаштувати пристрій як термінал для підключення до інтернету.

Якщо ви хочете здійснювати дзвінки з комп’ютера, вам просто потрібно підключити відповідні аксесуари та встановити на нього комунікатор. Інший варіант - придбати комунікаційне обладнання VoIP, тобто телефон VoIP. Необхідним елементом для використання технології VoIP є стабільний і, перш за все, швидкий інтернет, який забезпечить безперебійність та високу якість дзвінків. Цей аспект особливо важливий у випадку компаній, які масово здійснюють або приймають дзвінки.

Відмінності інтернет-телефонії

  • Спосіб передачі сигналу. 
  • Вартість дзвінків.
  • Дешевші міжнародні дзвінки. 
  • Якість дзвінків. 
  • Можливість присвоєння номеру офісу, а не людині.