На ринок України виходить новий продукт - VELO. Це інноваційні нікотинові паучі без тютюну, придбати які ви можете за посиланням www.volynpost.com. Чи буде світ майбутнього без сигарет, без брутальних кіногероїв, що випускають хмари тютюнового диму, поки не відомо. Але ось, що відомо точно.

В Україні VELO представляє «Бритіш Американ Тобакко». Сам же продукт являє собою баночку з 24 подушечками (або, як прийнято називати, паучів) всередині. Білі паучі складаються з волокон скандинавської сосни, евкаліпта, води, ароматизаторів і нікотину. Щоб отримати порцію нікотину, пауч розташовують під верхньою губою. Його можна використовувати до 30 хвилин. Однієї упаковки вистачає на 4-5 днів споживання.

«Україна опинилися в топі країн і пишаємося цим, - розповідає Василь Підгуз, генеральний директор «Бритіш Американ Тобакко» в Україні. - Будемо і далі продовжувати рух до трансформації тютюнової галузі. Ми пропонуємо споживачам продукт з потенційно зниженим ризиком для здоров'я. Ми даємо нашому дорослому споживачеві альтернативу. Якщо людина не хоче палити традиційні сигарети, вона може використовувати щось ще. Сьогодні переваги споживачів динамічно змінюються. Наприклад, якщо раніше кофеїн можна було отримати тільки з кавою, то зараз його можна отримати з різних напоїв з цілою гамою смаків. Також і з нікотином. Компанії зараз налаштовані на те, щоб надавати аудиторії якомога більше пропозицій. Сьогодні ми бачимо, що споживач готовий до цього, у нього назріли потреби ».

VELO вже доступний в торгових точках Київа і призначений виключно для повнолітніх споживачів. Надалі планується продаж продукту і в обласних містах. VELO представлений в п'яти версіях, які діляться на три смаку і на три рівня міцності.

VELO складається з хімічних інгредієнтів, кількість токсичних речовин тут мізерно мала. На відміну від звичайних сигарет або інших видів тютюнових виробів цей продукт можна назвати продуктом зі зниженим ризиком для здоров'я. Я працюю в цій галузі близько 15-20 років. За весь цей час я ще жодного разу не бачив такого чистого продукту, тому впевнений, що він буде мати успіх», каже Василь Підгуз.

Зараз культура споживання нікотинових павуковий найбільш розвинена в скандинавських країнах, наприклад, в Швеції і Норвегії. Вони також набирають популярність в Данії, Австрії, Швейцарії, Чехії та Росії.