Штучні ялинки стають все популярнішими. І це зрозуміло - у такого варіанту новорічного деревця в будинку набагато більше переваг, ніж у живій ялини або сосни.

Плюси придбання штучної ялинки

Натуральні дерева довго ростуть, швидко обсипаються, рідко бувають рівними і симетричними з усіх боків і створюють складнощі при доставці додому. Саме тому багато людей вирішують придбати штучну ялинку.

Покупка штучної ялинки має цілих 7 переваг:

1. Чистота в домі. Потрапляючи в домашні умови, натуральна ялинка починає швидко втрачати голки, від чого не рятує навіть ретельний догляд за деревцем. Колючки засипають весь будинок, ховаються в килимах, м'яких меблів і під шафами, так що прибирати їх доводиться ще кілька місяців. З якісною штучною ялинкою такого не трапляється - її пухнаста крона радує господарів довгі роки.

2. Турбота про екологію. Ялина висотою до 1,5 м росте приблизно 10 років. Ліси вирубуються швидше, ніж висаджуються і підростають. І якщо не розірвати це згубне коло, екологічна катастрофа не за горами.

3. Економія фінансів. Штучна ялинка хорошої якості служить не менше 10 років, так що її придбання набагато вигідніше щорічної покупки натурального дерева.

4. Зручність у використанні. При бажанні можна прикрасити будинок штучною ялинкою вже за місяць до свят і не прибирати її хоч до кінця зими. З натуральною ялиною так не вийде - термін її життя в будинку досить обмежений.

5. Практичність. Штучну ялинку легко транспортувати, встановлювати і розбирати, а в складеному вигляді вона займає зовсім небагато місця.

6. Привабливий зовнішній вигляд. Штучні ялинки - справжні красуні. Ці деревця завжди ідеально рівні, симетричні і пухнасті. У них не буває кривих гілок, лисих боків. До того ж вони випускаються в самому різноманітному кольорі і дизайні. Крім традиційної зеленої, можна придбати синю, сріблясту або навіть помаранчеву ялинку. Існують варіанти з гілками, посипаними «снігом», а також дерева з вбудованим підсвічуванням і музикою.

7. Безпека. Перевірені виробники виготовляють їли з безпечних матеріалів, стійких до загоряння, які не викликають алергії і не виділяють шкідливих парів.

Штучна ялинка стане гарним і безпечним прикрасою будинку, якщо вона виготовлена ​​з правильних перевірених матеріалів. Цей факт повинен бути підтверджений сертифікатом якості на виріб, де вказані його склад, країна-виробник і рівень пожежної безпеки.