Побілка вимагає ретельної підготовки поверхні, до того ж її часто потрібно оновлювати. Відмінна альтернатива натяжні стелі від компанії Potolkoff. У штаті працюють досвідчені фахівці, які використовують надійні матеріали. Всі роботи будуть виконані швидко і акуратно.

Переваги натяжних стель

В першу чергу їх вибирають за естетичність. Навіть білий матовий натяжна стеля виглядати стильно  й акуратно. Використання плівки та синтетичного тканинного полотна дозволяє надати їй будь-який дизайн. На натяжні стелі з фотодруком ціна цілком доступна. Ви зможете вибрати практично будь-яке зображення. Наприклад, нанести нейтральні геометричні візерунки або фото зоряного неба, хмарочосів. Зображення з перспективою дозволяють створити ефект відсутності стелі. Це особливо актуально в приміщеннях, де вона низька.

Приваблюють натяжні стелі своєю практичністю. Особливо це стосується конструкцій із застосуванням ПВХ плівки. Матеріал невимогливий до обслуговування. Можна пилесосити полотно, протирати ганчіркою. Пил, запахи та бруд натяжна стеля не вбирає.

Таке рішення підходить для самих різних приміщень. Можливо встановити натяжну стелю в маленьких і просторих кімнатах. Мікроклімат теж не має особливого значення. Матеріали, які використовуються для виготовлення натяжної стелі, добре переносять перепади температур, вологість.

Перед монтажем не потрібно вирівнювати поверхню. Натяжна стеля відмінно приховує всі нерівності. До того ж з її допомогою зручно маскувати комунікації, звукоізоляційні та теплоізоляційні матеріали.

Монтуються натяжні стелі порівняно легко, можна перейти до них на різних етапах ремонту. Фахівці проведуть роботи акуратно, мінімізувавши кількість будівельного пилу. При необхідності стелю легко демонтувати і встановити її знову.

Щільне полотно витримує великі навантаження та не пропускає воду. Це зручно на випадок затоплення квартири зверху. Натяжна стеля вбереже майно та ремонт від пошкоджень. Вода зливається через прокол — для цієї мети варто запросити фахівців.

Від чого залежить вартість натяжної стелі

Беруться до уваги використані матеріали — синтетична тканина або ПВХ плівка, тип профілів. До того ж має значення складність конструкції. Наприклад, фахівці можуть спорудити багаторівневу натяжну стеля. Додають вартість послуги друку. Також потрібно брати до уваги розміри приміщення.