Керамічні блоки дуже популярні, але слід також відзначити, що по всьому світу циркулює багато суперечливої інформації про них. Тут https://keraterm.com.ua/product/keraterm-38/ ви знайдете все, що вам потрібно, щоб побудувати будівлю без будь-яких труднощів і турбот.

Що потрібно знати про керамічні блоки?

Перш за все, керамічні блоки натуральні, тому що вони зроблені з викопної сировини, а саме з глини. Деякі люди приймають їх за цеглу, але це не одне і те ж. У блоках є отвори значних розмірів, а також розміри більше, ніж у цегли. Їх використання пов'язане зі скороченням часу, необхідного для будівництва, проте це не найбільша їхня перевага. Керамічні блоки демонструють набагато більш сприятливу теплоізоляцію, що має велике значення при виборі матеріалів для будівництва.

Міфи про саман

Кераміка є найпопулярнішою, коли мова йде про будівельні об'єкти. Потім йдуть газобетон і силікати, які, хоча і набагато більш рентабельні, але не займають настільки високе місце в списку обраних продуктів.

Повертаючись до міфів про пустотілих цеглинах, один з них пов'язаний з їх радіоактивністю. Кожен матеріал, для виробництва якого використовуються мінерали, містить природні радіоактивні елементи, включаючи калій K-40, радій Ra-226 і трек Th-228. Однак будівельні матеріали виробляють тільки 10% від загальної кількості радіації, з якої люди борються в своєму житті. Вони мало чим відрізняються від випромінювання від їжі і пиття.

Підводячи підсумок, керамоблоки не є небезпечними для життя і здоров'я людей, які будуть перебувати вдома.

Другий міф пов'язаний з розташуванням отворів в сотах, оскільки деякі стверджують, що це не має ніякого значення. Підкреслимо, що малюнок отворів має велике значення, можливо, навіть найбільше. Тип пустот і їх кількість в блоці впливають на його експлуатаційні параметри, в тому числі тепло- і звукоізоляцію. Коли система вдосконалена, це призводить до ще кращих теплових параметрів стіни. Використання іншої системи свердління і внесення необхідних змін в керамічний матеріал означає, що виготовлений таким чином матеріал має стіни з більшою звукоізоляцією.

Останній міф, буде пов'язаний з наповнювачами, а саме з їх надлишком в блоках. Це заперечення абсолютно безглуздо, адже неможливо визначити кількість глини в глині, чи не так? Однак необхідно знати про вплив глини на характеристики готового виробу. Його завдання - домогтися більшої міцності цегли, але при цьому знизити теплоізоляцію. Тому керамічні блоки слід виготовляти за перевіреними параметрами. Якщо господар зацікавлений в більшій теплоізоляції, необхідно використовувати підкислювач. Категорично не можна міняти склад обраних інгредієнтів, так як ви помітите негативні наслідки цих дій.

Як бачите, здається, що цегла - найпростіша річ у світі, і навіть навколо такого простого матеріалу можна побудувати безліч міфів.