Салонні процедури по догляду за віями вимагають не тільки вмілого виконання, але і наявності витратних матеріалів, одними з яких є патчі для вій. Вони діляться на кілька різновидів, мають різні функції і виготовляються з різних матеріалів. Слід розглянути основні правила вибору даного засобу, щоб не помилитися і купити патчі для вій, які підходять клієнтам.

Які бувають патчі

Гідрогелеві патчі для нарощування вій створені на основі гіалуронової кислоти. Відмінними їх особливостями є комфорт і зручність. Зазвичай виконуються в білому кольорі, щоб полегшити роботу майстра з нарощування і виділити вії на цьому тлі. Такі патчі приємні у відчуттях, добре прикріплюються до шкіри, відмінно підходять для ізоляції нижніх вій і легко знімаються. Використовуються при стандартних очах і будові обличчя.

Колагенові патчі – це патчі без клейової основи, які зроблені з безворсової серветки, просоченої колагеном. Не мають липкого шару і прилипають до шкіри тільки за рахунок просочення. Як правило, такі патчі використовуються для тих очей, де гідрогелеві погано лягають через особливості будови обличчя.

Тканинні патчі для вій – це косметичні серветки з липким шаром. Використовуються для окремих випадків, коли у клієнтів є алергічні реакції на інші види косметичних засобів (гідрогель, колаген і т.д.).

На що звертають увагу при виборі патчів для нарощування вій

Фахівці радять спиратися при покупці патчів на наступні параметри:

· в залежності від форми очей можна вибрати патчі із симетричною або несиметричною формою вигину, патчі повинні мати зручну анатомічну форму, щоб рівно і надійно фіксувати вії;

· для вікової шкіри підійдуть колагенові патчі, в той час як гідрогелеві можуть її стягувати і з'їжджати, так що тип шкіри грає чималу роль;

· натуральні вії відмінно відтіняє матовий білий колір патчів, а для дуже світлих і білих вій підійдуть чорні;

· для вниз зростаючих вій краще вибрати патчі тонші, щоб між віями і патчем залишалася хоча б невелика відстань;

· для глибоко посаджених очей краще підійдуть патчі меншого розміру, також стандартні патчі можна підрізати у внутрішньому куті, щоб зменшити їх розмір.

Ідеальним варіантом для нарощування вій вважаються тонкі патчі без ворсу, виготовлені з гелю, який не подразнюює шкіру. За основу рекомендується брати такі показники, як комфорт клієнтів, зручність роботи майстра і безпека матеріалів. Також рекомендується мати кілька видів патчів, щоб була можливість використовувати їх відповідно до особливостей конкретних клієнтів.