У бажанні нативно розширити вплив бренду на клієнтів, а також підвищити продажі допоможуть саме корпоративні атрибути. Це можуть бути значки на замовлення, різна сувенірна продукція з логотипом компанії. Будьте впевнені, що подібні презенти стануть несподіваним приємним подарунком клієнтам, а також партнерам.

Чи варто витрачатися на корпоративні атрибути і які їх головні переваги? Розберемо переваги в прикладі виготовлення значків.

  1. Презентабельні аксесуари завжди хочеться носити, тому потенційна аудиторія гарантовано використовується подарований аксесуар. А головне-це побачать всі навколишні.
  2. Піни-відмінна можливість транслювати погляди і візуальні образи. Реалізувати це досить просто, звернувшись в компанію Pin-Ol. Професійний дизайнер допоможе втілити в життя будь-які образи і фантазії.
  3. Наявність корпоративної атрибутики-позитивна репутація компанії, так як це вказувати на імідж.

Зауважимо, що переваг набагато більше, ніж описали, але більшості розкриється вже в ході активного застосування корпоративних атрибутів на практиці.

Основні види корпоративної атрибутики

До видів легко віднести сувенірну і нагородну продукцію, наприклад, значки на замовлення, футболки з логотипами, тематичні канцтовари, нагороди і т.д. якщо вірити статистиці, то саме піни користуються високою популярністю, особливо, якщо в них вклали душу і над ними працювали справжні професіонали своєї справи.

Не поспішайте відразу ж робити замовлення, адже від способів виготовлення залежать такі характеристики, як зовнішній вигляд, якість, довговічність та інше.

  • Хімічне травлення (фотогравірування). В цьому випадку видно найдрібніші деталі, так як кожне поглиблення витравлювати кислотою, після чого в них заливається рідка емаль.
  • Виготовлення значків методом штампування, мабуть, вважається найбільш популярним. Для головного зображення застосовується основний штамп, а вже вирубний - для подальшої висічки.
  • Лиття ще одна можливість отримати високоякісний значок. Для цього застосовується сплав, який під тиском впорскується в заготовленную форму.

Нюансів виробництва досить і, якщо ви бажаєте дізнатися про них детальніше, зверніться до кваліфікованих менеджерів компанії Pin-Ol за індивідуальною консультацією.

Де замовити корпоративні атрибути в Україні?

Якщо ви не хочете, щоб аудиторія вашої компанії отримала неякісні презенти, виробництво краще довірити професіоналом своєї справи. Значки на замовлення Україна якісно, швидко і з гарантіями виконає компанія Pin-Ol, яка надає свої послуги протягом 10 років.

Співпраця проста і доступна буквально для кожного клієнта, незалежно від розміру партії:

  • Індивідуальна консультація, супровід клієнта на етапі від розробки ескізу до його реалізації;
  • зручні способи доставки по всій Україні, включаючи самовивіз в Києві;
  • дотримання термінів і домовленостей з клієнтами;
  • відсутність шлюбу, адже використовується сучасне обладнання, кращі матеріали, а працюють над ними майстри з багаторічним стажем.

Найкраща Сувенірна та нагородна продукція втілюється саме в Pin-Ol!