Якісне лабораторне обладнання - основа успіху і точності результатів будь-якого дослідження. Тому так важливо приділити увагу його вибору. Сухоповітряні термостати потрібні при бактеріологічних, мікробіологічних, санітарно-бактеріологічних, вірусологічних і біохімічних дослідженнях, а також для контролю якості харчових продуктів. Сьогодні ціна лабораторного термостата https://med-technika.com/katalog-medtexniki/laboratornoe-oborudovanie/termostaty залежить від багатьох факторі, та магазина який їх пропонує. Вибравши товар в магазині «Медтехніка», ви зможете купити термостат за доступною ціною. Вони предлагають високоякісне обладнання від відомих фірм і мають гарантію та сертифікати.

Медичний термостат необхідний для підтримки стабільної температури при проведенні лабораторних досліджень. Існує кілька видів даного приладу:

  • сухоповітряний термостат з охолодженням для підтримки всередині робочого резервуара стабільної температури в умовах нижче кімнатної;
  • водяний термостат для створення потрібної температури в робочій камері з водою.

Медичний термостат має наступні характеристики:

  • невелика вага;
  • освітлення всередині камери;
  • повністю автоматичне керування, що дозволяє вибрати потрібну програму.

Заданий температурний режим

У всіх мікробіологічних дослідженнях для бактеріальних посівів, розчинів і середовищ створюються суворі термічні умови. Медичний термостат створює заданий температурний режим. Він контролює його протягом залікового часу. Для біохімічних і бактеріологічних тестів важлива не тільки температура, але і рівне її розподіл у поверхні досліджуваного матеріалу. Примусова вентиляція повітряного термостата забезпечує це. Термостати лабораторні сухоповітряні виробляються герметичними. Мікроклімат усередині камери, що імітує певні природні умови, не порушуються ззовні. Лаборант може спостерігати за процесом, тому що дверцята медичних термостатів виконуються зі скла. Кількість полиць і лотків для аналізованого матеріалу залежить від обсягу камери термостата. Сучасні лабораторні сухоповітряні термостати обладнуються електронним управлінням з датчиками індикаторами для суворого контролю за процесами під час дослідження. Автоматичне управління контролює температурний режим в заданих точках всередині термостата, сигналізує про порушення і аварійних ситуаціях. Існують медичні термостати з водяним охолодженням, у свою чергу повітряний термостат не вимагає водопровідної води.