Практично ця задача зводиться до того, щоб, в першу чергу, серед всіх видів срібних браслетів правильно підібрати собі його розмір. Прикро буде втратити прикрасу через неправильно підібрану довжину або, навпаки, відчувати, що виріб віджимає зап'ясті. Навряд чи ви отримаєте задоволення від його носіння.

У разі, коли в моделі передбачено замочок, зробіть наступне:

1. Оберніть кисть руки сантиметровою стрічкою або простою ниткою і виміряйте, якої довжини має бути виріб, щоб він не дуже теліпався, але і не здавлював руку.

2. Запам'ятайте, який у вас вийшов результат після вимірювання.

3. Тепер додайте до отриманої цифри 1 або 2 см, на ваш особистий розсуд. Це залежить від того, чи любите ви, щоб прикраса вільно линула навколо зап'ястя або прилягало майже впритул.

Якщо це жорстка модель (без застібок, у вигляді литого кільця і ​​ін.), то:

- складіть кисть руки так, як ніби ви зараз будете надягати виріб на зап'ясті;

- заміряйте складену кисть по самим виступаючим її точкам (використовуйте сантиметрову стрічку або просту нитку, або тасьму, а потім просто виміряйте відрізок лінійкою).

Шикарні срібні браслети жіночі ви можете придбати в інтернет-магазині minimal.com.ua прямо зараз!

Сучасна ювелірна промисловість пропонує величезну кількість видів срібних браслетів. Тому не зайвими будуть ще кілька рекомендацій з приводу вибору прикраси для себе або в подарунок:

  • Колір шкіри має значення. Вироби зі світлого металу або інкрустовані каменями світлих відтінків найвигідніше виглядають на засмаглих руках і щиколотках. А ось прикраси з чорненого срібла або спеціально зістарені краще виглядають на шкірі блідих відтінків.

  • Великі і потужні вироби спочатку виглядають самодостатньо, їх не потрібно нічим доповнювати. А ось більш витончені штучки можна поєднувати один з одним або з іншими прикрасами.

  • Коли вибираєте прикрасу на руку, пам'ятайте про те, що ще буде на вас надіто, причому враховувати потрібно не просто одяг, а й аксесуари, які його супроводжують. 

  • Відчувайте загальний стиль вашого образу. Етнічна прикраса з кольоровими намистинами буде виглядати безглуздо в поєднанні з костюмом трійкою. Сюди швидше підійде класичний ободок у вигляді литого кільця або ланцюжки не надто ажурного плетіння.

  • Враховуйте співвідношення між товщиною кисті руки і самої прикраси. На досить великій руці тонкий ланцюжок буде губитися. Вигідніше виглядає в такому випадку виріб (придбати його можна на https://minimal.com.ua/ua/), інкрустований каменями або гравіюванням, проте не надто масивний, щоб не надавати ще більший обсяг руці.