Нові вікна - чудовий спосіб забезпечити себе комфортними умовами для життя. Особливо влучний час замислитись про те, щоб купити вікна пластикові, перед виконанням чергового ремонту. Це дозволить не тільки повніше оновити інтер'єр житла, але також поліпшити його мікроклімат. Завод-виробник «Стандарт вікна» допоможе вам з вибором, покупкою та встановленням вікон.

Чому варто прийняти рішення про покупку вже сьогодні? Вікна на основі ПВХ профілю від виробника:

  • ефективно утримують тепло в квартирі навіть в січневі морози, і прохолоду - в літні + 38 ° С;
  • допомагають на 50% знизити витрати на опалення за рахунок високих теплоізоляційних якостей;
  • відмінно відсікають все вуличні шуми, забезпечуючи в будинку належну тишу;
  • надійно охороняють житло і майно від злому і крадіжки;
  • не допускають протягів, не накопичують конденсат;
  • підбираються під будь-які смаки і дизайнерські рішення.

І найприємніше полягає в тому, що вікна пластикові від виробника «Стандарт вікна» мають настільки великий запас міцності, здатні безперебійно працювати на протязі десятиліть за умови дбайливого ставлення і регулярного обслуговування.

Щодо недоліків, то їх значно менше, проте вони є. І перший з недоліків – надмірна герметичність. Через це порушується природний обмін повітря, що в цілому шкідливо для здоров’я. Але проблема легко вирішується шляхом встановлення пропускних клапанів або системи вентиляції.

Другий недолік – обмежена ремонтоздатність. Відремонтувати можна тільки фурнітуру. Якщо ж пошкодження стосується склопакетів або ж самої рами, то в більшості випадків мова йде про заміну.

Чому краще придбати пластикові вікна у виробника?

Багато компаній, які продають і встановлюють сучасні віконні системи, є лише посередниками. Щоб компенсувати націнки і пропонувати хоча б ринкову вартість вікон, часто вони закуповують дешевші комплектуючі та деталі. Це не тільки знижує загальну якість конструкцій, але і скорочує термін їх служби.

Компанія «Стандарт вікна» об'єднала в собі виробника, постачальника, продавця і монтажника. Вона пропонує дійсно хороші умови для кожного покупця. І особливо приємний той факт, що в «Стандарт вікна» сукупна ціна на вікна і монтаж в середньому виходить значно дешевше, ніж у найближчих конкурентів. Замовлення обійдеться ще дешевше, якщо скористатися спеціальними акційними пропозиціями. Актуальні акції ви знайдете на відповідній сторінці сайту компанії.