Згідно із законом велосипеди, які рухаються на проїжджій частині дороги є транспортними засобами з тими ж самими правами і обов'язками, що і моторизовані транспортні засоби, тому не слід нехтувати правилами дорожнього руху, а також спеціальними засобами захисту, які спрямовані захистити та врятувати кожного від різноманітних травмувань. Інтернет магазин велосипедів, який має широкий асортимент якісних велосипедів та пропонує кожному бажаючому купити велосипед в Україні на своєму сайті, з радістю надасть основні рекомендації, які допоможуть зробити вашу поїздку на велосипеді безпечною для життя та здоров’я, а також приємною і цікавою.

Купити велосипед та їздити на ньому безпечно – основні рекомендації та поради

Не достатньо просто купити велосипед, особливо якщо Ви плануєте здійснювати поїздки на ньому по дорозі із жвавим рухом, слід спочатку познайомитися з правилами дорожнього руху, вивчити основні знаки та їздити згідно правил на відмінно працюючому велосипеді одягнувши при цьому засоби захисту. Крім того, якщо знати рекомендації і поради професіоналів у цьому питанні, то ваша поїздка завжди буде безпечною. До них відносяться наступні:

 • Під час кожної поїздки потрібно одягати шолом, розмір якого залежить від об‘єму голови та віку людини, який надійно захистить голову кожного велоспортсмена від травмувань різної важкості. До того ж бажано одягати яскравий одяг, щоб вас було помітно, а також мати світловідбиваюче спорядження. Також велосипед повинен мати передній білий та червоний задній ліхтарі, які будуть виділяти вас коли темно або в умовах поганої видимості.
 • Перед кожною поїздкою необхідно перевіряти велосипед на його справність, обов’язково потрібно перевіряти гальма, щоб уникнути несподіванок на дорозі під час поїздки.
 • Краще всього придбати спеціальний одяг для велосипеду, який має обтягуючий ефект в результаті чого він не буде заважати і не зачепиться за ланцюг. Це саме стосується і шнурків на взутті, які повинні бути міцно зав’язані.
 • Якщо Ви можете уникнути поїздку по дорозі, то краще обрати інший маршрут, або обирати такий час для поїздки, коли на дорозі є невеликий трафік та слід рухатися з мінімальною швидкістю.
 • Слід рухатися по дорозі на велосипеді за течією в тому ж напрямку, що і рух. Ні в якому разі не слід відволікатися, слухати музику чи розмовляти по телефону.
 • Потрібно постійно триматися обома руками за кермо, лише дозволяється відривати руку, коли вам потрібно показати водіям свій поворот.

Магазин велосипедів: Який краще всього вибрати?

Якщо Ви бажаєте купити велосипед Україна та не знаєте, який магазин велосипедів обрати, то пропонуємо звернути увагу на веломагазин Велосклад, адже це надійний, відповідальний і самий правильний магазин велосипедів, який забезпечить кожного покупця такими перевагами:

 • Великий вибір велосипедів українських та європейських виробників відмінної якості.
 • Замовити велосипед можно швидко та просто на офіційному сайті магазина velosklad.com.ua.
 • Інтернет-магазин Velosklad пропонує скористатися різними варіантами оплати – готівкою, накладним платежем або переказом коштів на карту.
 • Відправка здійснюється в день оплати такими транспортними компаніями, як Нова пошта та Інтайм в будь-який регіон країни.
 • Магазин має акційні пропозиції, як допоможуть значно заощадити при купівлі велосипеда.