Для того, щоб замощена поверхня мала високі показники надійності та довговічності, варто приділити особливу увагу такому процесу, як технологія укладання бруківки Тернопіль. Багато хто впевнений у тому, що саме правильний вибір по параметрам функціональності та надійності, є гарантією того, що вона прослугує якістю великий проміжок часу. Але ці показники насправді проявлять себе тільки у тому випадку, якщо буде використано правильну технологію укладання.

Особливості вибору бруківки

Під час вибору такого матеріалу, як бруківка Тернопіль, в першу чергу варто підібрати конкретний вид в залежності від потреб. Тут варто звернути увагу на наступні параметри:

  • якщо на ділянці буде виконуватися тільки рух пішоходами, то товщина бруківки може складати приблизно 4,5-6 см;
  • якщо на ділянці передбачено переміщення на легкових транспортних засобах, то товщина бруківки повинна складати приблизно 6-8 см;
  • якщо на ділянці буде здійснювати переміщення спецтранспорт або вантажні автомобілі, то товщина бруківки повинна знаходитися в межах 8-10 см.

Тому, вибираючи цей матеріал на сайті інтернет-магазину Брук буд Тернопіль, у першу чергу варто звернути увагу саме на ці показники.

Особливості процедури укладання бруківки

Якщо розглядати початок такого процесу, як укладання бруківки, варто зазначити, що він обов’язково повинен розпочинатися від виконання різноманітних геодезичних робіт. За допомогою них можна визначити стан та склад поверхні. У подальшому це дасть можливість обійти стороною такий процес, як просідання замощення.

Після того, як будуть виконані всі необхідні дослідження, варто виконати розмітку території за допомогою використання будівельної нитки та кілків. Саме це допоможе визначитися з тим, яка кількість поребриків та бруківки буде необхідна для замощення. Розмітку варто робити по тому проекту, який буде затверджено остаточно. В залежності від того, яким вже є рівень існуючих об’єктів, варто розрахувати рівень верху бруківки. Саме по цьому рівню повинна проходити будівельна нитка. На неї варто орієнтуватися на всьому етапі укладання бруківки.

Також особливу увагу варто приділити нахилу поверхні, яка буде використовуватися для стоку атмосферних опадів. Для цього процесу варто використати нівелір. Якщо розглядати показник нахилу, то він повинен складати приблизно 1,5% на 1 см довжини.