Робота з документами – необхідний процес, який супроводжує діяльність компаній та підприємств. З часом паперів накопичується багато, і доводиться виділяти для зберігання архівних документів окремі приміщення. Це невигідно, тому що документи займають місце, за оренду якого потрібно платити, що потребує додаткових витрат у непрості часи постійного карантину.

Компанія Reisswolf уже багато років надає архівні послуги на території Євросоюзу, і тепер вона розпочала свою важливу діяльність в Україні. Reisswolf забезпечує підприємствам та приватним особам надійне зберігання документів, а також конфіденційне знищення документів та жорстких дисків, складання зручних електронних архівів, сканування та зацифрування документів і послуги позаштатного архіваріуса.

Reisswolf – компанія, якій можна довіряти

Діяльність компанії Reisswolf розпочалась у Німеччині у 1985 році. Дуже швидко послуги по зберіганню, оцінюванню та знищенню цінних паперів набирали популярність на території Євросоюзу. Відтепер Reisswolf діє на території України.

Головне кредо компанії – надання послуг міжнародного рівня у сфері безпеки та захисту навіть самих конфіденційних даних.

Архівна компанія надає такі послуги:

  • зберігання, архівна обробка документів;
  • зацифрування та сканування документів;
  • знищення документів та цифрових носіїв з конфіденційними даними;
  • створення електронних архівів.

При замовленні позаофісного зберігання документів клієнт може бути упевнений в тому, що інформація – у надійному сховищі. Воно обладнане високотехнологічними системами безпеки, які відповідають усім стандартам групи REISSWOLF. Доступ в архів мають лише кваліфіковані співпрацівники архівної компанії, які безпосередньо пов’язані з обслуговуванням архіву.

Усі документи зберігаються у коробках: вони не мають зовнішніх ознак, які дозволили б віднести їх до якось конкретної компанії.

Позаофісне зберігання документів можливе як для державних, так і для комерційних компаній, а також – приватних осіб.

Позаофісне зберігання документів: у чого вигода?

Звернувшись за допомогою до надійної компанії Reisswolf, ви отримуєте якісну послугу архівного зберігання документації всіх видів, крім того – інші переваги:

  • звільнені від паперів офісні приміщення;
  • повну економічну та інформаційну безпеку;
  • оптимізацію витрат на зберігання паперів, а також – їх обслуговування;
  • впорядкований та зручний архів;
  • доступ до будь-якого документу по запиту;
  • підвищення ефективності роботи співпрацівників, які не будуть виконувати «додаткові» обов’язки архіваріуса.

Звертаючись до компанії Reisswolf, ви можете обрати будь-які терміни зберігання документів. Спеціалісти у своєї галузі відповідально ставляться до зберігання документів різного характеру: як персональних, так і фінансових, юридичних, банківських, медичних та ін.

Збереження документів можливе як на паперових, так і на електронних носіях. Окрім цього, компанія Reisswolf пропонує послуги з логістики: при потребі буде розроблено маршрут, за яким папери у повній безпеці будуть перевезені з точки «А» у точку «Б», і таким чином опиняться у спеціалізованому сховище або у державному архіві.

Reisswolf – це надійність, і компанія бере на себе повну відповідальність за збереження ваших конфіденційних даних. У вас завжди буде оперативний доступ до будь-якої необхідної документації за допомогою архіву, який зберігається у персональному веб-кабінеті. Доступ у віртуальний архів – багаторівневий. Також оригінали документів можуть бути швидко доставлені на вимогу. Є можливість відправити скан-копії документів електронною поштою.

Якщо вам потрібно попрацювати з документами, які вже передані для збереження до Reisswolf, компанія пропонує для цього обладнане усім необхідним приміщення: воно знаходиться на території київського архівосховища.