Діти відрізняються своїми знаннями і здібностями. Багатьом з них даються точні науки, а комусь гуманітарні. Від здібностей залежить вибір майбутньої професії. Однак дуже часто діти обирають не самостійно, а з тиском батьків. Тому варто здавати дитину в фізико-математичний клас, якщо вона “товаришує” з цими предметами. "Базис" - фізико-математична школа в Києві яка надає освіту світового та європейського рівня.

Класифікація старших шкіл

Варто звернути увагу, що фізико-математична школа допомагає розвинути високий інтелект та рівень IQ. Вивчення предметів з використанням сучасних лабораторій та класів, дозволяє краще засвоювати інформацію та отримати відмінну освіту. На цей час в Україні немає звичайних старших класів. В будь-якому випадку дитині у старшій школі доведеться обрати напрямок.

Їх існує три:

  • Фізико-математичний
  • Гуманітарний
  • Природничий

Якщо дитину зацікавить математична школа у Києві, вона зможе вступити на бухгалтера, інженерну професію, на будь-яку з технічних спеціальностей. Краще віддавати перевагу фізико-математичній школі в тому випадку, якщо місто промислове, з великою кількістю заводів і шахт. Хороші інженери і програмісти в промислових містах на вагу золота. Це пов'язано з необхідністю ремонту та обслуговування гірського, а також металургійного устаткування, розробкою спеціальних програм, які дозволять знизити собівартість продукції, прискорити виробництво.

Кому варто обирати фізико-математичну школу?

Зараз більшість ліцеїв та коледжів укладають договори з фізико-математичними та спеціальними школами, які надають певні пільги на вступ. В таких школах набагато простіше підготуватися до вступних іспитів, адже заздалегідь відомі питання.

Переваги фізико-математичної школи:

  • Високий рівень освіти з алгебри геометрії, фізики і точних наук
  • Можливість вступу в технічний ВНЗ

Варто відзначити, що в фізико-математичних школах навчальна програма поглиблена, а це значить що вступите у ВНЗ буде набагато простіше. Не доведеться додатково користуватися послугами репетитора. Часто викладачі з ВНЗ викладають у фізико-математичних школах. Таким чином учень заробляє собі репутацію на майбутнє. На вступних іспитах викладачі чудово розуміють, який перед ними учень, чи зможе він в майбутньому здужати програму ВНЗ.

Переваги фізико-математичної школи Базис

Сучасне профільне навчання істотно відрізняється від того, яке було раніше. Головна відмінність в тому, що кількість занять з базових дисциплін зведена до мінімуму.

Переваги школи Базис:

  • Індивідуальний підхід до кожного учня, основне завдання зробити урок максимально цікавим та зрозумілим для кожного.
  • Використання сучасних технологій на заняттях, що дозволяє подати максимум інформації, краще організувати навчальний процес.
  • Хороша навчальна програма, підготовка та розвиток свідомості учня, готовність до змін.
  • Високий рівень безпеки та захисту учнів. Наявність відеоспостереження, та контроль поведінки учнів.

Відповідно заняття з літератури та української мови в фізико-математичній школі зведені до мінімуму. Але кількість профільних предметів навпаки збільшена, відповідно збільшується обсяг знань з математики.