Футболки дуже практичні. Вони добре підходять не тільки як персоналізовані подарунки, а і як рекламний одяг. Їх однозначно краще використовувати, ніж листівки. Якщо вони зроблені з хорошого матеріалу, і зі смаком оформленому кольорі та з хорошою графікою — вони будуть елегантною і практичною вітриною компанії. Який тип друку вибрати?

Рекламна одяг

Футболки з логотипом або слоганом компанії відмінно підходять для різних корпоративних заходів - фестивалів, концертів, волонтерів, ярмарків, спортивних змагань. Вони також добре виглядають в приміщеннях компанії. Вони естетично виглядають, справляють враження гарної організації, порядку і професіоналізму. Крім того, вони допомагають клієнтам орієнтуватися в компанії, тому що ви знаєте, до кого звернутися за допомогою. У натовпі співробітники, одягнені в футболки з принтом і логотипом, виділяються на тлі інших, що дозволяє легше підійти до них і запитати про щось конкретне. Яку техніку друку вибрати? Професійні компанії, такі як на https://packotek.com.ua/print_to_t.php пропонують різні техніки друку на одязі. У разі сумнівів варто скористатися допомогою фахівця, який порадить правильну техніку або запропонує гаджети на яких варто використати принт (ручки, кружки, сумки, рюкзаки, парасольки, шнурки, брелоки, повітряні кулі, мультитули).

Техніка друку на футболках

Друк на рекламному одязі може бути виконана кількома різними способами друку:

  • трафаретний друк - найпопулярніший метод нанесення фарби через трафарет. У цій техніці можна використовувати 6 кольорів. Це найміцніший метод нанесення принтів на бавовну, еластан, поліестер або шкіру. Трафаретний друк якісний, але його розмір обмежений. Ми розрізняємо прямий і трансферний трафаретний друк (використовується як надпечатка на готових сумках або рюкзаках, а також у важкодоступних місцях, таких як: рукава, внутрішні шви). Обидві техніки дозволяють отримувати багатобарвні відбитки з тональними переходами;
  • комп'ютерна вишивка - дає більше можливостей, ніж трафаретний друк, ми можемо вибрати оригінальний дизайн. Це надзвичайно ефективний метод, дуже елегантний і практично не піддається руйнації. Робиться на спеціальній машині, в яку завантажується проєкт і вставляються потоки. Комп'ютерне управління голкою забезпечує дуже точне шиття. Завдяки спеціальній нитки ви можете маркувати спеціалізований одяг для силових структур (за допомогою світловідбивних ниток) або для пожежних (за допомогою вогнетривких ниток). Одяг з вишивкою можна прати при високих температурах і гладити.
  • flex і flock - корисні для дуже простих викрайок. Друк вигідний навіть у дуже невеликих кількостях і дуже довговічен. Однак можна використовувати тільки три кольори. Flex - це плівка з гладкою поверхнею і флок з трохи більш товстої «замшевої» структури.
  • сублімація - теж дуже вигідно, якісно, можна робити невеликими партіями. Дуже великий плюс - можливість друку безлічі складних кольорів і їх тональних переходів. Ще одна перевага - непомітність.