Зручні дивани та кушетки зі спальною функцією повинні бути досить великими. Якщо ними буде користуватися одна людина, досить невеликого двоспального дивана з функцією сну. Якщо ви спите з партнером, для власного комфорту виберіть більш широкий двомісний диван або навіть тримісну модель - так буде просто комфортніше. Також не забудьте перевірити розміри меблів як до, так і після розкладання. Зверніть увагу, чи поміститься диван в вашу вітальню і навіть в розкладеному вигляді він не займе весь доступний простір.

Зручний спальний диван 

Основним критерієм при виборі дивана для щоденного сну на сайті https://eurodivan.com.ua/ua/divany/filter-and-dlyaegednevnogosna/  є обсяг простору, який ми можемо приділити розташуванню цього предмета меблів, і яка форма найкраще підходить для даного простору. Варто запитати себе, чи буде двомісний диван, що висувається вперед, кращим рішенням, а точніше кут, який простягається вздовж довшої сторони. Щоб не помилитися, необхідно зробити точні виміри.

Дізнайтеся про 5 основних систем, що використовуються в диванах і диванах з відкидною спинкою, і виберіть кращу для себе в магазині Eurodivan.

1. Візок

У диванів з системою «візок» під сидінням є висувний модуль, на якому складається матрац. Якщо ви вирішили купити такий диван, зверніть увагу на якість виготовлення - в найдешевших моделях коляска може бути дуже нестійкою і швидко ламатися.

2. Система DL

Це одна з найпопулярніших систем - вона полягає у висуванні сидіння і складанні спинки. У таких моделях спальна поверхня часто буває рівною і надзвичайно зручною.

3. Дельфін

Дельфін - найпоширеніша кутова система. Розкладати його дуже просто - достатньо витягнути ящик з-під сидіння і за допомогою спеціальної ручки дістати матрац.

4. Італійська система

Якщо ви шукаєте диван для вітальні зі спальною функцією, який в розкладеному вигляді буде відчувати себе на розкішній спального ліжка, вибирайте диван з італійської системою. Характерною особливістю системи є повністю окремий спальний матрац, який ховається під сидінням. Якщо ви виберете добротний диван з якісних матеріалів за італійською системою, ви отримаєте справжні два в одному - гарний диван для вітальні і 100% зручну і зручне ліжко.

5. Система Click-Clack.

Система click-clack - це рішення, добре відоме в Україні протягом багатьох років. Не дивно - розкладати диван таким чином можна швидко і без проблем, а спальна поверхня виходить рівною і зручною. 

Пам'ятайте, що найкращий спальний диван - це той, на якому також є контейнер для постільної білизни.